Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Bg_gamer

Кадри в Battlefield 3

Препоръчан отговор

Здравейте, питах със следната конфигурация 

Процесор FX-4300

Видео Карта sappire 7770 vapor-x

РАМ 4gb Kingsotn Hyper-x 1600

колко кадъра ще мога да изкарвам на ултра графики и резолюция 1280x1024 в Multiplayer-а на BF3(без AA)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Около 23-30 кадъра ще изкараш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

40-50 но ако си земеш още 4 гига рам ще подържаш 50-60

От личен опит казвам ! като и аз съм играл на същата резолюция с подобна конфигурация някой да не ми вика ,че преувеличавам.

В момента съм с 8 гига и на някой карти изкарвам +70 на тази резолюция или на 1024х768

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай да имаш повечко видеопамет за ultra резолюция. И без включена АА играта си заема доста, а като свърши паметта, тръгва да записва на други места. Като няма и РАМ, има хард. И става мазало. Поне при мен е така. Единствената скапана игра, която насича и при малък недостиг на видеорам. Никоя друга игра не прави тия мизерии. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.