Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, питах със следната конфигурация 

Процесор FX-4300

Видео Карта sappire 7770 vapor-x

РАМ 4gb Kingsotn Hyper-x 1600

колко кадъра ще мога да изкарвам на ултра графики и резолюция 1280x1024 в Multiplayer-а на BF3(без AA)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Около 23-30 кадъра ще изкараш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

40-50 но ако си земеш още 4 гига рам ще подържаш 50-60

От личен опит казвам ! като и аз съм играл на същата резолюция с подобна конфигурация някой да не ми вика ,че преувеличавам.

В момента съм с 8 гига и на някой карти изкарвам +70 на тази резолюция или на 1024х768

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай да имаш повечко видеопамет за ultra резолюция. И без включена АА играта си заема доста, а като свърши паметта, тръгва да записва на други места. Като няма и РАМ, има хард. И става мазало. Поне при мен е така. Единствената скапана игра, която насича и при малък недостиг на видеорам. Никоя друга игра не прави тия мизерии. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от O.o o.O
      Здравейте на следната конфигурация и трябва рам и захранване, бихте ли ми предложили такива.
      CPU: I5-8400
      MB: GB b360 aorus gaming 3 WiFi
      RAM:
      HDD: 1TB HDD sedate baracuda
      Case: coolermaster masterbox 5 msi edition
      PSU:
      1• EVGA 550 B3 550w bronze
      2•Corsair VS series vs650 650w bronze
      3• или нещо по-добро в ценовия диапазон до 140лв
      GPU: 1060 6 gb EVGA SC 3/6gb (още не съм решил коя ще взема, но май ще е 6)

Поздрави 
    • от Nedkych
      Здравейте. Мога ли да изкарам правилен тест със свален множител на процесора (fx8350) Причината е, че единствено с прайма температурата на процесора ми се вдига извън норми и не искам да карам продължителен тест така. Та се чудех дали множитела може да повлияе на резултата ако е смъкнат наполвина... така поне не грее. И един малък втори въпрос, аз нали понеже съм "спЕцИаЛиСт"   Бях решил да свяла CPU Bus freq. ама е така без да пипам нищо друго  и след като компа се рестартира се зачудих абе дали аджаба нетрябваше да сваля и vcore, дали няма да си опека процесора от underclock?  Благодаря ви предварително  
    • от sidopk
      Здравейте, не знам дали линковете към други сайтове са позволени, но имам абсолютно същия проблем като този: https://www.drivereasy.com/knowledge/fix-error-no-amd-graphics-driver-is-installed/

Допълнителната информация, която мога да дам, е че при включването на компютъра ми даде BSOD с грешка 0x00000116 (като преди това си работеше нормално и нямаше никакви индикации, освен в батълнет приложението за игри, където ми казваше, че драйвера е стар, но всичко вървеше). През сейф мод се подкарваше нормално, като двете видео карти стояха с иконки, с удивителен знак, като на снимката. Пробвах много драйвери, дисейбъл, ънинстал, преинсталирах и уиндоуси, като при Win10 след инсталирането драйверите ги захапа и всичко тръгна нормално, но след 1-2 рестарта на лаптопа пак се показа BSOD. В момента съм с Win 7 и не съм инсталирал драйвери. След преинсталациите, когато не захапваше драйверите всичко си вървеше (явно което не се рендира през видеокартите) HD  видео, клипове, филми, приложения във фейсбук. Ако някой има идеи или се е сблъсквал с това, ще се радвам да чуя мнения. Оставам на линия за още допълнителна информация. Благодаря предварително и хубав ден
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.