Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KOCKAR

Проблем с HTC Desire X

Препоръчан отговор

Имам проблем с телефона от заглавието. Значи постояно се изключваше и включваше сам и по този начин много бързо му свършваше батерията и когато се изключи последният път повече не успях да го включа , а стошеше цял на зарядно след това и въобще не подава сигнал че е зареден. Така съмняваме че това е от батерията , но може ли да ми дадете съвет за да знам какво да правя да поръчвам нова батерия или не. Мерси предварително телефона е не повече от 9 месеца оригинален и купуван чисто нов , а не менте. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи има гаранция. Моментално правиш рекламация. Ако е от батерията ще ти я сменят с нова, но ако е хардуерен или софтуерен проблем ще трябва да ти сменят телефона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи има гаранция. Моментално правиш рекламация. Ако е от батерията ще ти я сменят с нова, но ако е хардуерен или софтуерен проблем ще трябва да ти сменят телефона. 

Да знам , но въпроса ми е от какво може да е породено това защото имах телефон дадох го на гаранция върнаха ми го след месец , два , а братовчедка ми сега почва училище занесе ли го на гаранция в близките месеци може и да не и го дадат , ако е от батерия купуваме нова и просто го сменяме някой които е притежавал този телефон и е имал проблема нека помогне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам , но въпроса ми е от какво може да е породено това защото имах телефон дадох го на гаранция върнаха ми го след месец , два , а братовчедка ми сега почва училище занесе ли го на гаранция в близките месеци може и да не и го дадат , ако е от батерия купуваме нова и просто го сменяме някой които е притежавал този телефон и е имал проблема нека помогне. 

Не може да се каже. Проблема може да е от всяко естество. Там като го занесеш ще го тестват, затова и такъв съвет ти давам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона има ли руут.? Можеш, ли да пробваш с друга батерия.? От приятел/познат, да вземеш на заем за проба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такива срокове два месеца или близките месеци.

До 29-ия ден се правят ремонти и опити за отремонтиране.

На 30-ия трябва да го заменят с нов, при положение, че не могат да го оправят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не за съжеление ще се оправя някак не ми се занимава гаранций просто ще купя батерия ще пробвам и най вероятно ще се оправи защото телефона до последно нямаше никакви проблеми никъде не е изтърван и така нататък ще пиша като ми донесат батерията доколкото гаранцията му е 3 години. Телефона му свети червената лампичка когато го включим в зарядно ,а червена ли е няма батерия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако се окаже, че не е от батерията и го занесеш в сервиза с новата батерия, няма да ти уважат гаранцията, понеже не си го ползвал с оригиналната. Да знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо го носи в гаранцията. Няма какво да се говори ... Аз имам същия телефон от няколко месеца, и никога съм нямал такива проблеми, нито пък бързо ми пада батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.