Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

The Owl

Battlefield 3 проблем с резолюцията

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем относно играта Battlefield 3, и той е следния. Когато пусна играта ми се показва в прозорец, а когато я направя на Full Screen не ми се вижда кръвта (изрязано е около 3-4 сантиметра)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи го на Full Screen с Alt + Enter, а не с "Maximize".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не видях да натискаш Alt+Enter. От клипчето гледам си изключил и fullscreen. Как искаш да ти се показва играта? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не видях да натискаш Alt+Enter.

Мисля че 30'тата секунда където видеото става черно - там е използвал Alt + Enter и по някаква причина Camtasia нещо не записва видяното. После натиска Alt + Enter както е в играта и картината отново се появява (за нас) и затова там пише "Fulscreen - off". Обаче резолюцията която показва (1366x768) реално не ни върши работа, тъй като не знаем операционната система на каква е. Ако и там е 1366x768 - много ясно че ще реже в този режим.. А какво се получава на истинския FullScreen никой не може да види от този клип..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.