Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мартин Раянов

Проблем с Нокиа 5310 XpressMusic

Препоръчан отговор

Здравейте на всички ! Имам един проблем с Нокия и ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен! Майка ми си купи нова Нокия С2  и сега искам да прехвърля запаметените съобщения на новия телефон или поне на компютъра, пробвах с Nokia Suite 3.8.30 но там не мога да прехвърля запаметените. Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дава ли някаква грешка? Защо не може да ги прехвърлиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дава ли някаква грешка? Защо не може да ги прехвърлиш?

Просто не ми дава възможност да ги прехвърля единствено мога да ги гледам. Или може и да има но аз да не знам как точно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с Nokia PC Suite и по-точно с приложението Content Copier. Може да ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с Nokia PC Suite и по-точно с приложението Content Copier. Може да ти свърши работа.

Получи се благодаря много!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Иван Узунов
      Здравейте,от приятел научих,че тук се развиват всякакви теми за каквото и да било и това ме доведе до мисълта да пусна темата си тук.Първо искам да благодаря на човека,който ще отговори в темата.
      Телефонът ми е LG g4 и съм на Globul(днешно Telenor).Вчера реших да изпратя съобщение до братовчед ми и ми изписа неуспешно изпращане на съобщение(SMS).Поразрових се малко из интернет и видях,че има хора с моя проблем и повечето коментари бяха "провери Адреса на обслужващия център(SMS център)",е като видях този център в настройките на съобщенията там показваше моя номер,но лошото е и,че не мога да го редактирам с номера на Telenor.За мен това би трябвало да е проблемът,всички други настройки са си на ред.Надявам се да видя коментари,които да ми помогнат относно този обслужващ център и как да го редактирам.Благодаря,отново!
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! От доста време насам забелязвам ,че в ФБ влизам без значение дали съм инкогнито (изключил чата) на приятелите ми им се показва ,че съм бил примерно преди 1 мин. и така си стои докато съм в ФБ и съм уж деактивирал чата.
      Въпроса ми е ,как да деактивирам тоя глупав подробен отчет за времето ,когато съм бил онлайн? 

Рових се доволно из настройките ,но такава опция не открих! Има ли начин да се деактивира и тази информация да не се показва на приятелите ми? 
    • от shano mano
      Добър вечер ! Имам един много важен въпрос.. на 100% съм сигурен,че приятелката ми си пише с един неин бивш в фейсбук..та въпроса ми е дали има някакъв начин да видя изтрити съобщения от фейсбук или да видя евентуално кога е изтрито съобщението,с някаква програма или по някакъв друг начин( някой хакер или нещо такова)и дали въобще е възможно. Много ще съм благодарен на всеки който ми отговори ,защото ми е много важно да разбера дали съм прав.
    • от Николет
      Само да кажа, че съм нова и предварително се извинявам ако съм изпуснала нещо.
      И сега към проблема. Системата ми е Linux Ubuntu 12.04 LTS и съм със най-новата версия на скайп 4.3. Ползвам скайп от доста време и преди няколко дена, когато писах във груповия чат съобщенията ми не се показваха. Излиза жълт триъгълник на който пише, че съобщението не е доставено. Странното е, че когато влязох в скайпа си от таблета и другия лаптоп всичко, което пишех се показваше. Направих си и нов потребител, в системата, за да проверя дали проблемът е в самия скайп, но нищо подобно. Всичко което пиша си излиза без проблем. Но когато се върна в другото потребителско име излиза само какво е писал другият, но не и това което съм писала аз. Все едно си е писал сам . Надявам се, че сте ме разбрали Малко криво съм обяснила, но положението също е доста странно и не ми се е случвало досега. Проблемът дойде от нищото, ей така. Много ще се радвам ако някой ме е разбрал и може да ми помогне за проблема, защото това е Линукс и нещата не са ми никак лесни за оправяне :/
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.