Премини към съдържанието
kra4o

Избор на слушалки тип тапи

Препоръчан отговор

Само да попитам:Точно за какво ще ги използваш.За спорт,просто за отбиване на времето на спирката или за фукане пред приятелите(понеже пишеше нещо за по-хубави на вид).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да попитам:Точно за какво ще ги използваш.За спорт,просто за отбиване на времето на спирката или за фукане пред приятелите(понеже пишеше нещо за по-хубави на вид).

За ежедневно ползване, навсякъде, когато ми се слуша музика и не трябва да чувам друго по-важно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше за спорт бих ти предложил тези.Иначе  Esnsy HA-FX45S е като характеристики по-доброто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За ежедневно ползване, навсякъде, когато ми се слуша музика и не трябва да чувам друго по-важно :)

Значи да си загубиш слуха. Отсега ти казвам да спреш и да се замислиш какво правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да си загубиш слуха. Отсега ти казвам да спреш и да се замислиш какво правиш.

Да, изключително си прав, съгласен съм.

След 7-8 години, на около +/-30-тина, си се представям леко невиждащ и леко нечуващ. Всичките тия човешки благинки, било то и слушалки, имат и такъв характер :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, изключително си прав, съгласен съм.

След 7-8 години, на около +/-30-тина, си се представям леко невиждащ и леко нечуващ. Всичките тия човешки благинки, било то и слушалки, имат и такъв характер :/

Не го казвам с цел да се заяждам. Моята работа е да съм постоянно със слушалка в едното ухо. Преди бяхме със слушалка тапа. Не може да си представиш за какво ставаше на въпрос. Постоянно ме боляха ушите. А ти искаш да не чуваш даже външния шум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го казвам с цел да се заяждам. Моята работа е да съм постоянно със слушалка в едното ухо. Преди бяхме със слушалка тапа. Не може да си представиш за какво ставаше на въпрос. Постоянно ме боляха ушите. А ти искаш да не чуваш даже външния шум.

Да, разбирам те. Мен ме боляха ушите, когато си изпогубих M-тапите и се наложи да мина на по-големите L  :D

Това бе и причината да се замисля за варианта слушалки GOLLA.

Но пък иначе на мен са ми много удобни тапите. Като цяло те имат много плюсове пред обикновената слушалка - компактни, удобни, леки, шумоизолиращи за двете страни.

Гледам да ги махам на определено време, за който не знае и чете темата - има правило до 1 час слушане без прекъсване, защото в противен случай рискуваш проблеми с равновесието... Най-много съм слушал около и над 2 часа без прекъсване, но рядко - само когато пътувам на по-дълъг път, а обикновено слушам 2 до 3 пъти на ден за пo по-малко от час.

С риск съвсем да се разводни темата и тъй като погледнахме и от една друга важна страна на забавлението с музика, а именно здравето, аз ще вметна и друго - субуферър е доказано вреден за тестисите... google it.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.