Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Black Dragon 777

Търся си телефон на изплащане + абонаментен план за/до 30 лв на месец

Препоръчан отговор

Здравейте :) . Търся си телефон на изплащане + абонаментен план за/до 30 лв на месец( общо от всички такси ) . Изискванията ми са ,да има възможно по-голям дисплей и да е с андроид.Ще го използвам предимно за интернет и игри . Мислех да си взимам  Alcatel One touch Idol 6030D,но като гледам мненията за него,не са много положителни...,затова се нуждая от вашета помощ ! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, виж ZTE Grand X Pro -6,93лв. на месец + Мтел смарт 1-24,90лв.  което прави 31,83лв. на месец, малко над изискванията ти :) Ако ползваш М-тел не си уточнил на кой оператор търсиш оферта....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни следните предложения, извинявай че не мога да дам линк, но пиша от таблета. Всичките ми предложения, са от виваком. 1. HTC ONE - 32.90 лв. 2. LG Optimus G Pro - 31.90 лв. 3. Sony Xperia Z - 31.90 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни следните предложения, извинявай че не мога да дам линк, но пиша от таблета. Всичките ми предложения, са от виваком. 1. HTC ONE - 32.90 лв. 2. LG Optimus G Pro - 31.90 лв. 3. Sony Xperia Z - 31.90 лв.

Колега, това е лизинга само на апарата, отделно има и месечна такса според зависи и това е при 2 годишен договор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням от предишната (вече изтрита) тема - телефонът трябваше да е на договор към GloBul. Това е съществено, защото операторите дават апарати на изплащане само на стари клиенти, доказали своята лоялност (разбирай - плащали си таксите навреме за достатъчно голям период от време). Специално към GloBul това става по някаква "Програма заедно", за която в сайта пише, че е най-добре изборът да бъде направен в офис на оператора. Там служител преценява надеждността на клиента, и решава какво може да си вземе.

Разгледах какво се предлага, и според мен най-доброто за тези пари е Samsung Galaxy Ace 2. С лизинговата вноска и месечната такса излиза малко под 30 лв. Но тъй като апаратът нов струва под 300 лв - безсмислено е. А и моделът е стар вече, нито е с особено голям дисплей, нито като хардуер е нещо особено. Не си заслужава да даваш за него 660 лв за две години.

И въобще цялата ти идея няма смисъл, ще се набуташ с повече пари, отколкото ако си вземеш телефон без договор. Даже ако нямаш кеш, по-добре на лизинг към някоя специализирана институция. Лихвата им е по-ниска, отколкото на операторите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RudeBoy е прав за лоялността на клиента. Ще добавя, че взимането на апарат на лизинг + подписване на 2-ву годишен договор е набутвация, защото интернет трафика е отделен и е на средна цена от 24лв.

Ако не се включи този допълнителен пакет към мобилният план, трафика смуче около 3лв на час. Прави си сметка колко пари ще платиш в края на месеца.

Накратко ще имаш 24лв. интернет трафик (не-ограничен)  + примерно 10лв. такса по договора + примерно 10лв. за лизинга на апарата. = 44лв. без да трупаш сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... интернет трафика е отделен и е на средна цена от 24лв.

Ако не се включи този допълнителен пакет към мобилният план, трафика смуче около 3лв на час. 

Е, това не е точно така.

Има план Web&Talk, при който примерно за 13.99 лв/месец получаваш 120 мин. разговори и неограничен интернет. И за още 16.50 лв/мес. можеш да си вземеш и Ace 2. Но интернетът е бавен, и пак излиза прекалено скъпо.

Купуването на GSM апарат от оператор има смисъл единствено ако така или иначе си решил да сключиш договор, и то с висока месечна вноска. Например - преценяваш, че един Web&Talk за 49.99 лв/месец е идеален за нуждите ти. И тогава си струва да си вземеш Samsung Galaxy S4 mini за 23.90 лв/месец :) . Ще ти излезе (апаратът) по-евтино.

Но в тази тема случаят не е такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RudeBoy е прав за лоялността на клиента. Ще добавя, че взимането на апарат на лизинг + подписване на 2-ву годишен договор е набутвация, защото интернет трафика е отделен и е на средна цена от 24лв.

Ако не се включи този допълнителен пакет към мобилният план, трафика смуче около 3лв на час. Прави си сметка колко пари ще платиш в края на месеца.

Накратко ще имаш 24лв. интернет трафик (не-ограничен)  + примерно 10лв. такса по договора + примерно 10лв. за лизинга на апарата. = 44лв. без да трупаш сметка.

Виждам че разбирате нещата колега,какво ще кажете за  Alcatel one touch Idol 6030D от Глобул,излиза някъде 29-30 лв на месец,за две години ще му надплатя цената доста,но .... за самият телефон какво ще кажете ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези М-тел смарт и глобул тъч, просто ги изключете големи боклуци са и доста  неоптимизиран UI (потребителски интерфейс) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам че разбирате нещата колега,какво ще кажете за  Alcatel one touch Idol 6030D от Глобул,излиза някъде 29-30 лв на месец,за две години ще му надплатя цената доста,но .... за самият телефон какво ще кажете ?

Този ли имаш предвид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен много ме кефи телефончето, днес имах възможност да го разцъкам, всичко върви перфектно, без лагове. Не се колебай, а направо го взимай! :)

Тези М-тел смарт и глобул тъч, просто ги изключете големи боклуци са и доста  неоптимизиран UI (потребителски интерфейс) .

Колега, мтел смарт е абонаментен план, а глобул тъч е брандиран телефон на глобул. Ако става дума за брандираните устройства - не са добър избор. 

А потребителският интерфейс не зависи дали на апарата пише мтел, самсунг или нещо друго - за това от значение е операционната система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от Светлин Желев
      Ако следите kaldata.com внимателно, най-вероятно сте чували за една от най-добрите програми за прехвърляне на данни от iPhone и други iOS устройства към персонален компютър–MobiMover.

Софтуерът на EaseUS с времето се доказа като един от най-лесните начини за прехвърляне на снимки, видео, аудио, контакти, съобщения, календари, гласови съобщения и други между устройствата на Apple и компютър.

Неколкократно в сайта сме споделяли информация за неговите безплатни версии, а Pro вариантът на програмата за съжаление е доста скъп – около $50. От EaseUS обаче предоставят безплатен лиценз за своята най-актуална и най-добра версия за всички читатели и членове на форума на Kaldata от днес до 20-и август (понеделник).

Можете да го свалите от тук - https://www.easeus.com/giveaways/mobimover-pro-kaldata.com.html

А ето малко повече и за самата програма:

Програмата поддържа прехвърлянето на данни от всички смартфони и таблети, работещи с iOS, като се поддържа и iOS11.

Премахване на ненужните файлове - полезна функционалност за освобождаване на файлово пространство и почистване паметта на телефона

Синхронизация на файловете в компютъра и iPhone, както и обратното

Създаване на резервни копия на информацията от iPhone и iPad. С тази функция на MobiMover няма да изгубите важните си данни

Обмен на данни между различните iOS устройства, като е възможно прехвърляне на данните към няколко устройства едновременно.

• от Marto290121
      Здравейте с айфон 5 съм имам следния проблем много загрева а батерята е сменана преди 5 дена обаче камерата ми не е залепена и е навътре и е мъглива питах в сервиз и казаха че може от това да е че се мърда и е откачена или ддз че може да грее от нея
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.