Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Black Dragon 777

Търся си телефон на изплащане + абонаментен план за/до 30 лв на месец

Препоръчан отговор

Здравейте :) . Търся си телефон на изплащане + абонаментен план за/до 30 лв на месец( общо от всички такси ) . Изискванията ми са ,да има възможно по-голям дисплей и да е с андроид.Ще го използвам предимно за интернет и игри . Мислех да си взимам  Alcatel One touch Idol 6030D,но като гледам мненията за него,не са много положителни...,затова се нуждая от вашета помощ ! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, виж ZTE Grand X Pro -6,93лв. на месец + Мтел смарт 1-24,90лв.  което прави 31,83лв. на месец, малко над изискванията ти :) Ако ползваш М-тел не си уточнил на кой оператор търсиш оферта....

Редактирано от KorteZ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни следните предложения, извинявай че не мога да дам линк, но пиша от таблета. Всичките ми предложения, са от виваком. 1. HTC ONE - 32.90 лв. 2. LG Optimus G Pro - 31.90 лв. 3. Sony Xperia Z - 31.90 лв.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни следните предложения, извинявай че не мога да дам линк, но пиша от таблета. Всичките ми предложения, са от виваком. 1. HTC ONE - 32.90 лв. 2. LG Optimus G Pro - 31.90 лв. 3. Sony Xperia Z - 31.90 лв.

Колега, това е лизинга само на апарата, отделно има и месечна такса според зависи и това е при 2 годишен договор...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням от предишната (вече изтрита) тема - телефонът трябваше да е на договор към GloBul. Това е съществено, защото операторите дават апарати на изплащане само на стари клиенти, доказали своята лоялност (разбирай - плащали си таксите навреме за достатъчно голям период от време). Специално към GloBul това става по някаква "Програма заедно", за която в сайта пише, че е най-добре изборът да бъде направен в офис на оператора. Там служител преценява надеждността на клиента, и решава какво може да си вземе.

Разгледах какво се предлага, и според мен най-доброто за тези пари е Samsung Galaxy Ace 2. С лизинговата вноска и месечната такса излиза малко под 30 лв. Но тъй като апаратът нов струва под 300 лв - безсмислено е. А и моделът е стар вече, нито е с особено голям дисплей, нито като хардуер е нещо особено. Не си заслужава да даваш за него 660 лв за две години.

И въобще цялата ти идея няма смисъл, ще се набуташ с повече пари, отколкото ако си вземеш телефон без договор. Даже ако нямаш кеш, по-добре на лизинг към някоя специализирана институция. Лихвата им е по-ниска, отколкото на операторите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RudeBoy е прав за лоялността на клиента. Ще добавя, че взимането на апарат на лизинг + подписване на 2-ву годишен договор е набутвация, защото интернет трафика е отделен и е на средна цена от 24лв.

Ако не се включи този допълнителен пакет към мобилният план, трафика смуче около 3лв на час. Прави си сметка колко пари ще платиш в края на месеца.

Накратко ще имаш 24лв. интернет трафик (не-ограничен)  + примерно 10лв. такса по договора + примерно 10лв. за лизинга на апарата. = 44лв. без да трупаш сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... интернет трафика е отделен и е на средна цена от 24лв.

Ако не се включи този допълнителен пакет към мобилният план, трафика смуче около 3лв на час. 

Е, това не е точно така.

Има план Web&Talk, при който примерно за 13.99 лв/месец получаваш 120 мин. разговори и неограничен интернет. И за още 16.50 лв/мес. можеш да си вземеш и Ace 2. Но интернетът е бавен, и пак излиза прекалено скъпо.

Купуването на GSM апарат от оператор има смисъл единствено ако така или иначе си решил да сключиш договор, и то с висока месечна вноска. Например - преценяваш, че един Web&Talk за 49.99 лв/месец е идеален за нуждите ти. И тогава си струва да си вземеш Samsung Galaxy S4 mini за 23.90 лв/месец :) . Ще ти излезе (апаратът) по-евтино.

Но в тази тема случаят не е такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RudeBoy е прав за лоялността на клиента. Ще добавя, че взимането на апарат на лизинг + подписване на 2-ву годишен договор е набутвация, защото интернет трафика е отделен и е на средна цена от 24лв.

Ако не се включи този допълнителен пакет към мобилният план, трафика смуче около 3лв на час. Прави си сметка колко пари ще платиш в края на месеца.

Накратко ще имаш 24лв. интернет трафик (не-ограничен)  + примерно 10лв. такса по договора + примерно 10лв. за лизинга на апарата. = 44лв. без да трупаш сметка.

Виждам че разбирате нещата колега,какво ще кажете за  Alcatel one touch Idol 6030D от Глобул,излиза някъде 29-30 лв на месец,за две години ще му надплатя цената доста,но .... за самият телефон какво ще кажете ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези М-тел смарт и глобул тъч, просто ги изключете големи боклуци са и доста  неоптимизиран UI (потребителски интерфейс) .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам че разбирате нещата колега,какво ще кажете за  Alcatel one touch Idol 6030D от Глобул,излиза някъде 29-30 лв на месец,за две години ще му надплатя цената доста,но .... за самият телефон какво ще кажете ?

Този ли имаш предвид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен много ме кефи телефончето, днес имах възможност да го разцъкам, всичко върви перфектно, без лагове. Не се колебай, а направо го взимай! :)

Тези М-тел смарт и глобул тъч, просто ги изключете големи боклуци са и доста  неоптимизиран UI (потребителски интерфейс) .

Колега, мтел смарт е абонаментен план, а глобул тъч е брандиран телефон на глобул. Ако става дума за брандираните устройства - не са добър избор. 

А потребителският интерфейс не зависи дали на апарата пише мтел, самсунг или нещо друго - за това от значение е операционната система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам следния проблем с горепосочения апарат. 
      Реших да разнообразя малко и закупих note 3 втора употреба. Тествах го с CPU-Z и ANTUTU. Също така го проверих в imei.info. Без проблеми отваря системното меню на самсунг *#0*# и прави всичко тестове. Притеснявах се да не е реплика, но всичко отговаря на оригинала. И така идва проблема
      Телефона върви изключително ама наистина изключително бавно след mastar reset. Показва, че има 16гб ROM но без нито 1 инсталирано приложение има свободни 900mb. И последното е че в настройките на камерата максимално работи на 8mp а трябва да е на 13.
      Телефона е root-нат и не знам дали е слаган някой не стоков room. 
      Може ли да ми кажете има ли вариант да се оправят тези проблеми? 
    • от Svetlio88
      Здравейте!
      Препоръчайте смартфон до 300 лв. (това ми е абсолютния таван), който да е задължително с дисплей 5.5", тъй като големият дисплей е важен за мен.
      За момента се колебая между следните модели:
      1. Xiaomi Redmi Note 5А Prime 
      Операционна система: Android 7.1 Nougat
      Дисплей: 5.5" (1280x720) IPS
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Камера: 13 MP
      Добри параметри като за парите, които мога да отделя, но като кажа името на марката много хора ме гледат с недоумение
      2. Xiaomi Redmi Note 5А
      Операционна система: Android 7.0 Nougat
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 2 GB
      Вградена памет: 16 GB
      Една идея по-евтина алтернатива на горния, компромис с параметрите.
      3. Meizu M3 Note
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Добри параметери като за парите си, но тази марка поне за мен е напълно непозната и се съмнявам в качеството, предвид ниската цена. 
      4.  Meizu U20
      Операционна система: Android 6.0
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Сходна цена с горния, но по-малко памет?? Тук дилемата е по-малко памет и Андроид 6 при У20 срещу повече памет, но андроид 5.1.1 при М3 Ноут.
      5. HTC Desire 728G
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1280x720) Super LCD2
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Оперативна памет: 1.5 GB
      Камера: 13 M
      По-популярна марка, за качество незнам. Това е телефон, който ми харесва най-много чисто визуално, особено варианта с белия панел. Бих се радвал ако разясните дали операционната система Android 5.1.1 е "минус" за този телефон спрямо Android 7.1 при Xiaomi. Първоначално се бях спрял на HTC, но бюджетните модели гледам са доста стари.
      6. HTC Desire 820
      Операционна система: Android 4.4.2
      Дисплей: 5.5" (1280x720) LCD
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.5 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Това е телефон, който наистина ми харесва много като дизайн. Но се замислям, защото самия модел май е старичък, а и Android 4.4.2 също, при наличие на 7 версия при други смартфони.
      7.  ASUS ZenFone Go ZB552KL
      Операционна система: Android 6.0
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Като марка Асус я харесвам много и бих заложил на нея, независимо дали е за смартфон или лапоп. Този модел е по-ниска цена от всички гореизброени модели, разбира се това е и компромис с параметрите, но пък имам доверие в марката.
      Това са моделите, на които съм се спрял, но не се ограноичавам само до тях. Вероятно има и други подходящи модели и марки.
      Приоритет при избора ми е наличие на 5.5" дисплей и приемливо качество на материалите, от които е изработен. Първите модели предполагам са по-бюджетни и съмнителни поне за мен марки, но вероятно по-нови модели. Последните (HTC и Asus) са по-познати и класически модели, но вероятно по-стари. С различните версии на Андроид не съм запознат, така че разчитам на Вас  
      Благодаря предварително на всеки!
    • от Toni_995
      Здравейте преди няколко дни си взехме тв Samsung 55MU6172 имаме проблем ,като влезнем в интернет и цъкнем на сайт със филми без значение  кой дава обложките на филмите с различен цвят ще добавя снимки. Моля някой който разбира да ни помогне , благодаря ви.  

• от asdfj
      Здравейте.На път съм да си закупя Samsung galaxy j5 ,интересува ме добър ли е като модел,батерията издържа ли ? Тъй като от известно време наблюдението ми е,че това е единствената марка която се е задържала на пазара.Имам Lenovo A536 и не съм доволен кой знае колко.Досега не съм имал Samsung и се интересувам дали си заслужава точно този модел.Благодаря!
    • от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.