Премини към съдържанието
  • ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Amid We
      Здравейте!
      Имам проблем с едно HTC Sensation.
      Руутнат, отключен буутлоадер, има Twrp custom recovery, но умря след флаш на нов custom rom.
      Намерих му фирмуера, но не иска да се флашне, а може би не съм свалил точната версия?
      Ако е така, то как се определя точната версия, която трябва да се свали? 
      Някакви идеи?
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички. Днес получих дългоочаквания ми iPhone X. Първите ми впечатления бяха уау, изглежда великолепно, обаче след като пробвах камерата, нещо не беше наред. Снимките стават ужасно размазани, цветове са.. безцветни, сякаш снимам с телефон от 2011.
      Тъй като не съм зле образован с новите смартфони, ми дойде на ума, че на задните камери им има нещо, за да снимат така...
      Обръщам аз телефона, и какво да видя. Множество МАЛКИ ПРАШИНКИ И ЧАСТИЧКИ зад самото стъкло на камерите (демек точно до сензорите)
      Телефона е втора ръка, поръчах го от olx.bg (досега всичко каквото съм си взимал е било качествено)... много е запазен, даже драскотини няма с изключение на най-важната функция - камерата..която просто е трагична
      Въпросът ми е КАКВО ДА ПРАВЯ?!
      Ся сигурно ще струва луди пари да се оправи каквото е там.. за оправяне. 
      Този прах как е попаднал там вътре..не ми го побира акъла.
      Много ще съм благодарен ако някой ми предложи вариант.. напрао ми иде да се разрева вече, пък съм на почти 30 

• от Ramiram
      Здравейте искам да си купя нов Телефон но незнам какъв да си избера за това исках да попитам и вас за вашето мнение кой телефон бихте ми препоръчали Huawei Mate 20 Pro Samsung Galaxy Note 9 Motorola One Nokia 8.1 това са едни от моделите но разбира се може и да си избера и други модели кажете си вашето мнение цената няма значение благодаря предварително
    • от Галин Тенев
      Здравейте, колеги, имам следния проблем. Стария телефон умря (Sony xperia z3), [наду се отвътре, батерията отказва да се зарежда, общо взето 5г. Телефон дал си е живота вече] за моя лична заблуда и съжаление всички контакти са били в устройството. В момента съм с (Sony xperia xa2 ultra), та има ли някакъв вариант да успея да прехвърля контактите, да ги сваля, копирам, снимам или по някакъв начин да ги прехвърля. Примерно като го включа към PC, Да намеря някакъв файл, който да съдържа информацията с контактите. Благодаря 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване