Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Последно гледах 1990: The Bronx Warriors - класически, американски пост-апокалиптичен екшън от 82-ра година... каквото и да се говори не ги правят вече филмите като едно време...

B0000B1A0W.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Колко е голям като мегабайти...

Нищо не е като големина... Или през скайпа си го пуснете или ако са ви кофти връзките дай ми го да го кача в дата-та...или да им го перна аз през скайпа... Поне връзката ми е пърфектли като скорости

Ю велкоме...

Публикувани изображения

Аз последно гледах " Мила от Марс" , "Посейдон", "Sillent Hill", "Шифърът на Леонардо"! Препоръчвам "Шифърът на Леонардо" много е добър, провокативен трилър!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тристан и Изолда е наистина добро филмче ;)

Иначе аз гледах "Running Scared" или "Бягащ от страх" с Пол Уолкър. Добро филмче, но не за всеки :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах Момиче за милиони. Много добър филм. Реката на тайните ми хареса повече, но и този си заслужава гледането. Доказва, че на Клинт Истууд мястото му е не пред камерата, а зад нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Изоставените осем"-досега го гледах.Като приказка е... :help:

и аз го гледах и много ми хареса.тези кучета как се разбираха помежду си...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи гладах "В като Вендета" с Натали Портман. Това наистина е много добър филм. Стори ми се доста реален, макар действието да се развива в бъдещето. Пресъздадените мисли,чувства и емоции на героите са ни доста близки. Темата е добре позната и трябва да бъде припомняна. Историята нетрябва да се забравя, защото има лошия навик да се повтаря.

Също така гледах и един по-стар пак с нейно участие "Където е сърцето". Трогателен и искрен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гледах Момиче за милиони. Много добър филм. Реката на тайните ми хареса повече, но и този си заслужава гледането. Доказва, че на Клинт Истууд мястото му е не пред камерата, а зад нея.

Два от любимите ми филми.

А аз последно гледах едно романтично филмче "Tha Family Stone" с Даян Кийтън, Сара Джесика Паркър и Dermot Mulroney (май така се пише). Биваше го филма, приятен е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току ще се връщам от кино салона,където гледах Доказателството.Много хубав и смислен филм.Разказва се за луд математик-гений и неговата дъщеря.След смъртта му негов ученик намира след вещите на учителя си тетрадка,съдържаща доказателство на важен математически проблем/не зная и аз самата как да го нарека/.Абе,филма е много смислен и хубав,гледайте го и няма да съжелявате :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера гледах "Хаос" и съм доволен, но едва ли ще го гледам пак. Иначе е интригуващ, аз лично обичам сюжети с неочакван край, а и Джейсън определено е голям симпатяга...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Последният филм,които гледах беше "Карибски пирати 2" и "Тя е пич" много хубави филми :)

Интересно, къде успя да гледаш филм, чиято премиера е на 7 юли 2006

Бих искал и аз така да ги гледам филмите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последните два филма, които гледах са: Спасяването на Редник Райън - невероятен филм. Вторият е Хакери - също много интересен ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За последно гледах "Шифърът на Леонардо" ама не беше кой знае колко добро за целия този шум.

Редактирано от mclaren (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последния филм които гледах беше Шифъра на Леонардо, но доста е спестено ине може да се разбере цялостната картина като в книгата.Довечера ще гледам Триъгилника ще видим дали си струва.?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Charlie and the Chocolate Factory

невероятна фаназия :))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване