Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

vboychev

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

След дълго канене най-накрая го гледах

2008_05_06_20_06_46_48437_0_1.jpg

Хареса ми :angel19: Лекичко е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
darkknightposter1.jpg
Отличен избор на постер. Чудесно е да видя някой който си е направил труда да напише нещо повече от три думи. Като за по-лесно /разбирайте мързеливо/ ще използвам този коментар като основа, дано автора не възразява...

Отидете на кино, защото това е филм, който си заслужава парите.
Мащабен и грандиозен като предшествениците си, но с една идея повече от тях. Вижте как се ражда двуликия образ на Томи Лий Джоунс. Невероятно преживяване е когато ефектите и историята не си пречат. На мен "Batman Begins" не ми хареса. Трябваше да използват характера и силата на Маги Гиленхал още тогава. Много ме подразни дружката на Доусън /разбирайте жената на Том Круз - Кейти Холмс/

, а пък в тази част гороинята умира.

:P Как не ги досрамя да я убият. :angry:

Леджър прави ролята на живота си...толково зловещ, а в същото времи хитър и изобретателен.
Не знам дали това е най-добрата му роля, но със сигурност е последната му и като такава ще остане в историята. Че се е спрявил блестящо, така е. Но не съм съгласна, че "не трябва да има място за сравнение с Никълсън", дори напротив. За мен точно опита му да пресъздаде образа на жокера на Никълсън осмисля цялата му игра. И това, че успя да се справи го направи забележителен.

Гари Олдман направи и в двата филма невероятни роли, поклон му правя... За Фрийман, мисля, няма смисъл да коментирам - невероятен, както винаги.
Да, тук няма промяна. Нито по-зле, нито по-добре. Просто на ниво.

Бейл се превърна в един от любимите ми актьори. Толкови симпатичен и само как успява да ни предаде объркания Лейн... Майкъл Кийн като Алфред ми е много симпатичен. Комбинацията Бейл - Кейн прави чудеса.
Аз пък не възприемам положително промяната на Алфред. Кейн е прекалено открояващ се. Понякога очаквам той да вземе нещата в ръцете си, а не Батман, но наистина двамата с Бейл си пасват.

Братята Нолан са направили нещо невероято. Диалозите са толкова смислени и дълбоки, карайките да се потопиш изцяло във филма. Вижти филма, приятели, защото това е филм, който трудно ще забравите. Тове не филм за поредния супер герой, това е нещо много по-дълбоко!
Феновете са ясни, те няма да го пропуснат и наистина ще останат доволни от инвестицията си за голям екран. Всички които са гледали Никълсън и Томи Лий Джоунс ще оценят добрата игра, както и вложения и отлично реализиран засмисъл. За мен това е феноменално завръщане на прилепа който ме разочарова в последните си няколко издания.

Освен, че плача горчиво за загубата на Маги,

всичко останало ми допадна, дори съм силно впечатлена. :)

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък не възприемам положително промяната на Алфред. Кейн е прекалено открояващ се. Понякога очаквам той да вземе нещата в ръцете си, а не Батман, но наистина двамата с Бейл си пасват.

Точно това ми харесва в Алфред. Той не е прост иконом, а нещо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

poster1.jpg

Много добър филм. И малко тъжен. Гледайте го - струва си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

blondeambitionposter.jpg

филмчето е сладурско, но става само за обиване на време. Да го гледат хора който искат нещо лекичко ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много добър филм. И малко тъжен. Гледайте го - струва си.

Аз наскоро бях подхванала филми с Ралф Файнс и този много ми хареса. Един от добрите му филми.

А този Батман ще взема да го гледам най-стене. Голямо хвалене го хвалят всички. Гледала съм всички Батмани и чак толкова не са ми харесвали. Ама този всеки го хвали и в имдб-то най-висока оценка....да дърпам, а?

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно гледах "Черният рицар" и много ми се искаше да пиша за него, но навсякъде само за него се говори и ще ви препоръчам друг филм. Става въпрос за този филм Leatherheads

leatherheads5_large.jpg .

Много приятна и непретенциозна комедийка с Джордж Клуни и Рене Зелеуегър, като първия е и режисъор. Диалозите са изпипани чудесно и героите са добре изградени, така че който си пада по по-старомодни комедии, горещо му го препоръчвам.

Редактирано от funny_creature (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преди няколко дена potrebitel ме подсети за този филм и реших отново да го гледам. Наистина невероятен филм. Драма, която въздейства.

наистина уникален филм, вчера го гледах и много ме трогна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А този Батман ще взема да го гледам най-стене. Голямо хвалене го хвалят всички. Гледала съм всички Батмани и чак толкова не са ми харесвали. Ама този всеки го хвали и в имдб-то най-висока оценка....да дърпам, а?
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ... не го дърпай. Все още е с кофти качество по тракерите. За сега става само да го гледаш на кино.

Точно това ми харесва в Алфред. Той не е прост иконом, а нещо повече.
Въпрос на виждане. Аз казвам аман от хора които са нещо повече. Нали идеята е, че Брус Уейн е нещо повече. Затова и враговете с които се бори също трябва да са нещо повече. НО нека има и нормални малко за баланс и разнообразие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1067369_orig.jpg

Романтична комедия за убиване на времето и набиване на пуканки

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

18748170.jpg

Определенията от постера описващи съдържанието са верни. Тих и спокоен отвън и същевременно крещяш отвътре. Не е провокативен или назидетелен, а отрязяващ грозната част от действителността водеща до "око за око". Филмът съвсем основателно е забранен за лица под 18 години. Моля, да не се гледа от малолетни и непълнолетни.

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Fracture[2007]DvDrip[Eng]-FXG - хареса ми, методичен и изпипан. Макар да усетих развръзката някъде към средата, пак си го биваше. :)

Двата ми любими актьора сабрани в един филм........ Филмат е невероятен, и разказва навярно за перфектното убиство :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1088200_orig.jpg

Гледайте го - за да разберете що е Любов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

невероятен филм, всички който обичат романтични филми е задължително да го гледат laugh.gif , пък и всички останали cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно гледах Ханкок. Филмчето ми хареса много..особено когато Ханкок взе да повтаря на всички Good Job без да са направили нищо..а и още няколко забавни моментчета.. laugh.gif Заслужава си гледането.

.....

Един от най-добрите филми, които съм гледал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туко що изгледах The Butcher. Поредната Американска простотия обявена за ужас biggrin.gif докато го гледах страшно много ми напомняше за Обратен завой, защо ли? biggrin.gifbiggrin.gif Пълна загоба на време. Поредният разправящ се за уродливи отшелници трепещи всичко което се доближи до тях..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що гледах"Кръв и шоколад",ама................,абе средна работа.Казвам си направо-не ми хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След толкова добри отзиви нямаше как да не изгледам и аз Тетрадката.Определено е мъст сий за всички непоправими романтици

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес гледах "Superbad".Очаквах нещо повече, но иначе филмчето става за губене на време. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

51K2WVH130L._SS500_.jpg

d22492c008a0e67020f57010.L.jpg

He wishes for the Cloths of Heaven

Had I the heavens' embroidered cloths,

Enwrought with golden and silver light,

The blue and the dim and the dark cloths

Of night and light and the half-light,

I would spread the cloths under your feet:

But I, being poor, have only my dreams;

I have spread my dreams under your feet;

Tread softly because you tread upon my dreams.

W.B. Yeats

Какво е общото м/у филма и тази поезия ли :) - Последните няколко реда, които някой се е постарал да преведе така:

"Но аз, беднякът имам само своите мечти.Ще разстеля мечтите си пред твоите крака.

Пристъпи нежно, защото стъпваш в моя блян."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Туко що изгледах The Butcher. Поредната Американска простотия обявена за ужас biggrin.gif докато го гледах страшно много ми напомняше за Обратен завой, защо ли? biggrin.gifbiggrin.gif Пълна загоба на време. Поредният разправящ се за уродливи отшелници трепещи всичко което се доближи до тях..

Да не забравяме и двете части на "The Hills Have Eyes". Тези филми спокойно могат да се определят като една поредица за уродливите отшелници biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

505958~Never-Back-Down-Posters.jpg

"Никога не се предавай"

Ами става въпрос за много бой. Филма бива, но от това, което чух за него, очаквах много повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да не забравяме и двете части на "The Hills Have Eyes". Тези филми спокойно могат да се определят като една поредица за уродливите отшелници biggrin.gif

Тоя не съм го гледъл ма трябва да го видя що за тъпащина е и той biggrin.gif

А иначе за ужаси приемам вече само японските............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Alvin.And.The.Chipmunks

ето ви едно закачливо филмче за губене на време което ще събуди ДеЧковците във вас (а те мноого обичат компютърната анимацийка) cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...