Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sheky

програма за конвертиране от swf на animate gif

Препоръчан отговор

Здравейте!

Търся безплатна програма за конвертиране от swf на gif.

Повечето софтуер, който успях да намеря работи, но не разпознава Action script от оригиналният файл и така не се активира анимираността, освен ако не е заложена като motion.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да стартираш swf-файла и да го запишеш с програма (screen recorder/capture) във видео формат и оттам да конвертираш в gif.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за безплатна не мога да те посъветвам, но ето как става с Adobe Flash:

http://www.youtube.com/watch?v=DQrVYN-ssWs

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за безплатна не мога да те посъветвам, но ето как става с Adobe Flash:

Аз с Adobe Flash го правя. Тук описаното от филмчето прави същото, което съм описал и в първият пост. Конвертирането към Animate gif не работи, освен ако не е изградено изцяло с motion. Всеки Action script остава неизпълнен след конвертирането. 

Благодаря за предложението.

SWF to GIF.Не съм я пробвал.

Аз съм я тествал. Работи, както съм описал в първият пост.

Благодаря за предложението.

Освен да стартираш swf-файла и да го запишеш с програма (screen recorder/capture) във видео формат и оттам да конвертираш в gif.

Хубаво решение.

Преди време се сетих се за такова, и свалих програмка, която снима екрана в определена част от монитора, за да не се налага после да го режа. 

Работи, по принцип. И това е единстваният начин, който съм открил до сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.