Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам питане за memtestt86, а по-конкретно от няколко дни имам проблем с компа- при сваляне на торенти понякога забива,мишката сече,спра ли торент клиента моментално всичко се оправя, реших да тествам диска и паметта, след като преинсталация не помогна.Записах програмата на флашка, стартирах я и започнаха отделните тестове, обаче всичко продължи 24-25 мин. и ми изписа : Pass complete, no errors,pre4s Esc to exit. Интересува ме това означава ли че съм преминал теста и нямам грешки,нямаше никакви надписи в червено,ще прикача и снимка извинявам се за лошото качество, снимам с стар телефон. Питането ми е затова защото всичко приключи за 25 мин, а четох из нета че тестването може да продължи няколко часа??

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно трябва да върти до безкрай, от снимката нищо не се разбира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкара 10 теста,изписа ми Pass complete,no errors,press Esc to exit нямаше никакви червени надписи и започна тестовете от начало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи по-стара версия на уторент, новите трябва да им правиш допълнителни настройки, за да не товарят толкова много.

С Ram нямаш проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си версия 2.0.4. на utorrent и забрани, през настройките, да се ъпдейтва. Работи без грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.2.1 е малко по-нова, и работи също така безупречно без никакви специфични настройки. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да повдигна малко темата с един въпрос.

Освен , че трябва да се остави теста да повърти по-дълго време.

Нужно ли е да се правят някакви допълнителни настройки?Или е достатъчна автоматичната проверка , която тръгва при зареждането.

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да повдигна малко темата с един въпрос.

Освен , че трябва да се остави теста да повърти по-дълго време.

Нужно ли е да се правят някакви допълнителни настройки?Или е достатъчна автоматичната проверка , която тръгва при зареждането.

Благодаря

Дали ще можеш да се ориентираш, ако разгледаш следната тема.

И по точно втора част:

http://www.sevenforums.com/tutorials/105647-ram-test-memtest86.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.