Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Направих тази конфигурация.

BB код:
CM K350 W/600W PSU
AMD A8-5600K X4/3.6GHZ/FM2/BOX
4GB DDR3 1333 KINGSTON BULK
500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M
24 LG 24EA53VQ-P
ASROCK FM2A75M-DGS BULK FM2

Обща стойност - 857.98 лв. с ДДС

Дали има по-добра за тези пари ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмиране, гледане на филми и чат - пат за някоя слаба игрица, за която ще ми стигне вграденото видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конфигурацията ми е с монитор ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK FM2A55M-DGS BULK FM2

4G DDR3 1600 SILICON POWER

500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB

CM CMP-350 /500W /USB3

Dell U2312HM 23 LED IPS UltraSharp 8ms

Обща стойност - 859.93лв. - От монитор не трябва да се реже,а този е може би най-качественият за парите си,струва си всяка една стотинка.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджета е малък, и едва ли би имало кой знае колко по-добро. :)

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паметта е кофти и не е налична. Дъното няма HDMI изход.

Бюджета не позволява друго...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говоря за хубав кит а че може да се вземе и на 1600MHz за тия пари. 

Колкото до бюджета ако му трябва HDMI изход ще събере още 18 лв. или ще вземе нещо с A55 чипсет.

Естествено ако няма да гледа филмите на телевизора и няма да ползва колонките на монитора и така става.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говоря за хубав кит а че може да се вземе и на 1600MHz за тия пари. 

Колкото до бюджета ако му трябва HDMI изход ще събере още 10 лв. или няма да купува нищо.

Е да де, примерно A-DATA 1600 MHz идва на тези пари, и е по-добре за вграденото видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Междинна сума 716,74 лв.

ДДС (20%) 143,35 лв.

Крайна цена 860,08 лв.

Аз бих заложил в случая на интелска платформа! Поне има възможност за свестен ъпгрейд! Сложил съм перфектен рам кит и също монитор с безкомпромисно качество!

Поздрави!
Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново смотана платка без съвременни изходи. Не знам какво разбираш под ъпгрейд но хем дъното е само с D-Sub хем захранването е трошляк та става само за вградено видео (забрави за видеокарта).

Като предлагате нещо с вградена графика обръщайте повече внимание на дънната платка дори човека да не е наясно за какво става дума. Утре ще иска да върже новия си ТВ и ще псува.

А и отново е избран монитор с колонки явно да му красят хола след като няма да ги ползва.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кико объркал си темата. Тук няма геймърски конфигурации нито бюджет за такива. Може би търсиш тази? http://www.kaldata.com/forums/topic/216406-гейминг-монитор-350-лв-и-fps-въпрос/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кико объркал си темата. Тук няма геймърски конфигурации нито бюджет за такива. Може би търсиш тази? http://www.kaldata.com/forums/topic/216406-гейминг-монитор-350-лв-и-fps-въпрос/

Точно. Стават грешки. Интересното е, че след рефреш на страницата, която се казваше "Гейминг монитор", се появи тая незнайно защо. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка мисля да се спра на тази конфигурация.

BB код:
CM K350 W/600W PSU
4G DDR3 1600 SILICON POWER
500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB
Dell U2312HM 23 LED IPS UltraSharp 8ms
GB GA-F2A55M-HD2 A55 FM2

Обща стойност - 890.55 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код: CM K350 W/600W PSU AMD A8-5600K X4/3.6GHZ/FM2/BOX 4G DDR3 1600 SILICON POWER 500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB Dell U2312HM 23 LED IPS UltraSharp 8ms GB GA-F2A55M-HD2 A55 FM2 Обща стойност - 890.55 лв. с ДДС

Добре си е конфигурацията. Само си помисли, дали няма да ползваш и USB 3.0, както и дали няма да ти потрябва някой SATA III порт, ако решиш скоро да сложиш и бързо SSD,  че така като ти гледам изискванията, може и да се наложи. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре си е конфигурацията. Само си помисли, дали няма да ползваш и USB 3.0, както и дали няма да ти потрябва някой SATA III порт, ако решиш скоро да сложиш и бързо SSD,  че така като ти гледам изискванията, може и да се наложи. 

Като се замислих, платката която е с А55 чипсет не ми е необходима и щя си остана с тази, като към нея предполагам ще мога да вържа монитора (доста глупав въптос, но все пак) ?

Ако искам да гледам филмчета hd на телевизора винаги мога да си ги сложа на флашката или да си направя медиен сървър.

Редактирано от overwrite (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо от мен. Имаш всичко необходимо (HDMI вход, два USB 3.0 портове, 4 слота за RAM).

Добавил съм Core i3 с вградено видео и поради тази причина съм сложил 2х2ГБ РАМ, зщащото те ще дадът един хубав бууст на системата, а имаш и достатъчно място след време да вземеш още плочки. Дъното поддържа всички нови гъзорийки, така, че след време може да му се сложи и един нов Core i5 или Core i7 процесор. Няма да се притесняваш за бъдещ ъпгрейд.

Публикувано изображение

Линк към количката: !!!ТУК!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо от мен. Имаш всичко необходимо (HDMI вход, два USB 3.0 портове, 4 слота за RAM).

Добавил съм Core i3 с вградено видео и поради тази причина съм сложил 2х2ГБ РАМ, зщащото те ще дадът един хубав бууст на системата, а имаш и достатъчно място след време да вземеш още плочки. Дъното поддържа всички нови гъзорийки, така, че след време може да му се сложи и един нов Core i5 или Core i7 процесор. Няма да се притесняваш за бъдещ ъпгрейд.

Публикувано изображение

Линк към количката: !!!ТУК!!!

Не виждам кутия и захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам кутия и захранване.

Упс... извинявам се. В такъв случаи, отиваме на Pentium процесор, който въпреки това е с ядро от Haswell, Което е новото поколение. А дъното е същото, така, че след време можеш да си сложиш Intel Core i3, i5, i7 и т.н :D Кутията тук е сравнително по-добра.

Публикувано изображение

Линк към количката !!!ТУК!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код: CM K350 W/600W PSU AMD A8-5600K X4/3.6GHZ/FM2/BOX 4G DDR3 1600 SILICON POWER 500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB Dell U2312HM 23 LED IPS UltraSharp 8ms ASROCK FM2A75M-DGS BULK FM2 Обща стойност - 890.55 лв. с ДДС

Това ще бъде конфигурацията, която ще взема.

Редактирано от overwrite (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако скоро време не смяташ да купуваш още рам, по-добре купи 2x2GB заради вграденото видео. Иначе конфигурацията ми харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако скоро време не смяташ да купуваш още рам, по-добре купи 2x2GB заради вграденото видео. Иначе конфигурацията ми харесва.

Ама дъното има само 2 слота за РАМ и ако вземе 2x2 и после иска 8ГБ РАМ, трябва да хвърли и двете плочки и да купи 2 новию (2x4)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.