Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ixi

Проблем при натиск на корпуса корпуса

Препоръчан отговор

От дясно на тъчпада като бутна малко по силно корпуса и екрана се появяват тук-там точици и след малко изчезват.. ако го натисна по силно се появяват направо квадрати и забива... някакви идеи защо така? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде го натискаш това, ние не сме врачки? Лаптоп ли е, котлон ли е - фурна има ли? Давайте повече информация люде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде го натискаш това, ние не сме врачки? Лаптоп ли е, котлон ли е - фурна има ли? Давайте повече информация люде...

Ето тук

post-83097-0-48692700-1379343564_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук

Тънък е корпуса явно и натискаш някой компонент вътре... Въобще защо натискаш там ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля че дъното ми е там..

ами като пиша там ми се подпират ръцете, особено ако съм прав и тръгна да пиша нещо.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че дъното ти е там, на практика дъното е навсякъде под клавиатурата :D  Кажи какъв е модела на лаптопа, за да могат да преценят колегите кой точно компонент е там и му "въздействате" чрез натиска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че дъното ти е там, на практика дъното е навсякъде под клавиатурата :D  Кажи какъв е модела на лаптопа, за да могат да преценят колегите кой точно компонент е там и му "въздействате" чрез натиска.

Acer aspire 5942

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Червеното е там, където натискаш, зеленото е там, където "май" ти се свързва дисплея с дъното. Това ми звучи най-удачно, колко е вярно, не знам...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е от това дали имам проблем или просто корпуса ми е гъвкав? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е точно там да има кухина и корпуса да потъва. Идват ми идеи как да се реши този проблем, но не знам дали ще са ползотворни. Хубаво е лаптопа да се отвори и да се погледне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.