Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Имам Sapphire HD7850 2GB и мисля да си взема MSI HD7850, и реших да питам дали ще стане номера понеже се смесват. Четох че щом са 7850 би трябвало да стане но за по-сигурно реших да пусна тема. Главното е дали ще си пречат една на друга или нещо от сорта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да има проблем, по принцип при Nvidia е по-сложно, където ако картите не са идентични е възможно да не се сработят, докато при AMD има по-голяма свобода и все пак е препоръчително да са поне с еднакви характеристики. Погледни все пак и какво препоръчват самите AMD:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми како гледам, май няма да има проблем? Много не го разбирам, затова питам. Тази която мисля да вземам е 2GB версията на MSI 7850 понеже моята Sapphire 7850 е също така със 2GB. Просто се интересувам дали ще стане crossfire, ще я вземам от emag понеже е със намаление.

Редактирано от Deadway (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, би трябвало да стане без проблем, ако не броим принципните проблеми в конфигурация с две видео карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.