Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте колеги! След няколко дни се местим в Пловдив с 1 мой приятел. Не знам как стоят нещата с нета там и затова се допитвам до вас! Търсим интернет (само, без телефон, кабелна и т.н) на цена, която си заслужава. Да не е прекалено слаб, тъй като ще се ползва и от двамата. Благодаря на отзовалите се !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ние се намираме под панаира и сме що-годе близо до хотел Марица. На картата излиза пл. Хеброс. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи вероятността да имате оптичен интернет е много голяма :) Попитайте все пак в офис на Булсатком. Лично аз съм много доволен от интернета им,макар че не е оптичен. (Е имах проблеми ,но беше от моя страна - лан картата).

Други известни доставчици са Vivacom и Blizoo - от Виваком не съм доволен от обикновения им интернет(неоптичен),защото спира пред 1-2 часа... А за Близу не съм чул нищо добро :Д

Редактирано от DeathSkull (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв булсат при условие,че има cooolbox и  N3

Кууулбокс са най-добрите...след това са Н3

Тва е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.