Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Skoinks

Доволни ли сте от екипа на Калдата?

Препоръчан отговор

1-во да кажа че нямам намерение да обидя никой от екипа

2-ро аз смятам че екипа на Калдата си върши чудесно работата да пази форума чист и прилежен

(Но нали знаете всеки с мнението си)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя темата 'важна' Хайде, почвайте ни с критиките! :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това беше огромна чест за мене да има важна тема на която аз да съм автор

но критики аз лично нямам но всеки със мнението си

Е найстина може да се е случвало на някой несправедливо да му се отнеме от репутацията но човек не е безгрешен

А и да кажа че може да се допускат дори и правописни грешки но

но човек не е безгрешен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя темата 'важна'

Хайде, почвайте ни с критиките! ;)

Напротив,няма да почваме с критиките, а с похвалите :eek:

Аз също смятам,че екипа си върши работата отлично!

П.С.Това не означава,че няма да има и критики,когато е необходимо :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готини са! И повечето имат прекрасни аватари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сега се сетих защо има правописни грешки Ами защото часа когато пишат обикновено е след 10:30ч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости conecto

искам да кажа че екипа е страхотен,винаги помага с каквото може и както може,за мен са номер едно..нека продължават в същия дух :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, доволен съм. Харесва ми когато има правила и те се спазват. А и като цяло организацията на сайта е много добра, с удоволствие го посещавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив,няма да почваме с критиките, а с похвалите :eek:

:bye: За критика дори и не помислям, а за похвали не ми стигат думите ;)

Това е сайтът, който първи зае място в "bookmarks" и благодарение на невероятния екип и потребителите научих и продължавам да научавам все повече полезни неща, за което отправям хиляди благодарности

;);):wors: . Поздрави и продължавайте в същия дух. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално за екипът на kaldata.com

Тайната за добрите отношения между хората е много проста: давай непрекъснато и колкото можеш повече от себе си, а не искай нищо от тях.

:eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форума е супер, екипа е върха! Не вярвам че някой няма да е съгласен с това!Смятам че екипа си върши работата съвестно и винаги на се намесват на място!Абе както казах страхотни са и не мога да кажа нищо против тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форума е супер, екипа е върха!

Така е. Не съм виждал по-добър форум от този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не го направите като анкета Страхувам се, че не всеки би се осмелил да си каже мнението открито, но в анкета, където не му излиза името, би си дал вота...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си специялен потребител и можеш да правиш анкети но аз не съм специялен потребител и не мога да правя анкети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форумът е доста добре организиран. Момчета, погрижили сте се. Хвала. С малки забележки /безгрешни няма, а и всеки има право на лично мнение/. А те са в системата ви за репутация, но не му е тука мястото. Другото е ОК. Продължавайте в същия дух. Успех, и да знаете че ние сме с вас!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въобще нямам и представа кой е екипа,но понеже съм безкрайно доволен от форума значи,че съм още по-доволен от тях!да не се възгордеят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм много доволен, нито веднъж не ми е направило лошо впечатление групата от модератори, а това се случва много често из чуждите форуми , модовете да си придават важност... Но съм радостен , че тук не е така :);) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въобще нямам и представа кой е екипа,но понеже

съм безкрайно доволен от форума значи,че съм още

по-доволен от тях!да не се възгордеят :clap:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?ac...ts&CODE=leaders Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвалил съм ги много пъти и занапред ще е така, защото правят всичко с удоволствие, дано и занапред не ни разочароват! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:nono: , ама абсолютно и твърдо "не".

Един поне е честен! :)

Та аз благодаря на екипа или поне на някой,че ме насърчаваха и ми дадоха шанс да си поправя грешките!Благодарско пак и все така да продължавате Публикувано изображение:ph34r::):yanim:

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм много доволен и се надявам и в бъдеще да си вършат работата така коректно! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не го направите като анкета

Страхувам се, че не всеки би се осмелил да си каже мнението открито, но в анкета, където не му излиза името, би си дал вота...

Това обезсмисля темата, тъй като тук не водим рейтинг статистика. Смисъл темата ще има тогава, когато мнението е аргументирано. И в двата случая - положителен и отрицателен. Когато екипа види от какво са доволни и от какво не потребителите, несъмнено ще си вземе бележка, особено при съвпад на мненията (не е възможно да направим сайта индивидуално угоден всекиму).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1)Ако Сталин те попита дали си доволен от управлението му, би ли отговорил с "Не" или ще сметнеш, че колкото и добра да ти е аргументацията, живота ти е по-ценен

2) Ако целта е хората да кажат от какво не са доволни, каква е ползата от постовете "аз съм безкрайно доволен от форума"

3) повечето хора като не са доволни от една услуга, не я ползват (с изключение на тези дето се возят в градския транспорт). Вероятността тук да срещнете някой дето не е доволен е минимална. Затова в един форум си имаше раздел за оплаквания от модераторите, да може човек да си каже от какво не е доволен преди да е напуснал /по собствено желание или прнудително/. Разбира се, такива теми често съдържат мнения, буквално преведени като 'абе аз не съм си прочел правилата ама оня е пе****ст за дет ми изтри темата, дето иначе нямам право да съм я пуснал, ама тъй като още не съм си прочел правилата, дай да се оплача' така че и това е нож с две остриета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не го направите като анкета

Страхувам се, че не всеки би се осмелил да си каже мнението открито, но в анкета, където не му излиза името, би си дал вота...

Абсолютно точно и ясно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.