Премини към съдържанието
Denchov

Има ли вероятност да е отишъл процесора?

Препоръчан отговор

Здравейте. На една моя стара машина 4 кондензатора на дъното(Foxconn N15235) около процесора са се издули и съм намислил да взимам ново дъно и да го монтирам но, се чудя дали има вероятност да ми е изгорял и процесора? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако са само кондензаторите, просто ги смени. На така поставен въпрос, без да знаем дали са само кондензатори и т.н - Да, може. Дали е - това е друг въпрос. При просто надути кондензатори - малко вероятно. Както е и много вероятно дъното да тръгне след смяната им с нови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Послушай колегата и смени кондензаторите. Не си заслужава да се набутваш с дъно за тази стара платформа. Освен ако не е втора ръка за 30 лева :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не можеш сам, гледам си от голям град, все ще намериш някой сервиз, където набързо да ги сменят срещу 15-20 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не можеш сам, гледам си от голям град, все ще намериш някой сервиз, където набързо да ги сменят срещу 15-20 лева

Филипов е от Плевен , да го потърси на лични .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.