Премини към съдържанието
M.Atanasoff

Гейминг мишка - предложете нещо :)

Препоръчан отговор

Здравейте :)

Първо да започна, че винаги досега съм играл с обикновенни мишки и не съм някой сериозен геймър. Играя само и единствено League of Legends. Затова ми трябва прецизна мишка, поне доколкото разбирам от мишки, т.е. е по-добре да бъде оптична и да мога да осъществявам множество кликове - съответно да не се прецакат бутоните след 3-4 месеца. Попринцип са ми по-удобни малко по продълговати мишки тип Deathadder например вместо по-малки с гърбица и т.н. Използвам палм хват. 

Надявам се да помогнете с мнения и да измислите нещо интересно, а парите, които бих дал са около 50лв. евентуално малко повече, ако е някакво страхотно предложение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешен раздел. Пиши в "Периферия" - http://www.kaldata.com/forums/forum/35-периферия/ Но като гледам последните теми са точно за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в един магазин и си казваш желанието. Като ти дадат няколко модела може да ги тестваш на място, дали ще са ти удобни и как се движи самата мишка. Също така може да ги питаш какво покрива гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.