Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
deke

Проблем с икони и снимки във Facebook

Препоръчан отговор

Здравейте! Играх си с настройките на профила ми и всички икони, поствани снимки, корица и др. изчезна. Само текст и линковете личат. Браузърът е Chrome, при Мозилата всичко си е наред.Не разбирам много от Фейса - така, че помагайте. Не се майтапя! Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Играх си с настройките на профила ми и всички икони, поствани снимки, корица и др. изчезна. Само текст и линковете личат. Браузърът е Chrome, при Мозилата всичко си е наред.Не разбирам много от Фейса - така, че помагайте. Не се майтапя! Поздрави!

Проблема май е в недоразумението Хром, наистина направи си услуга и го разкарай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 2 - 3 години работя с Хром и Фейсбук и проблеми не съм имал. Както си ръчках в настройките стана това. Беше стабилната версия, пуснах и нестабилната - проблема остава. А относно ползването му - това ми е най - лекия браузър ( на моя комп ). Затова го ползвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 2 - 3 години работя с Хром и Фейсбук и проблеми не съм имал. Както си ръчках в настройките стана това. Беше стабилната версия, пуснах и нестабилната - проблема остава. А относно ползването му - това ми е най - лекия браузър ( на моя комп ). Затова го ползвам.

Изчисти кеш паметта на браузъра и проблема ти ще се реши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо, по твоя начин не става. Стана по моя - Нулиране настроиките на браузъра. :)

Oпaaaaa, Adblock Plus е правил магарийте. Поздрави и лека вечер на всички съфорумци!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно Адблок + Мозила не ми е правила подобни магарии. Както и да е важното е че си намерил решение на проблема си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно Адблок + Мозила не ми е правила подобни магарии. Както и да е важното е че си намерил решение на проблема си.

И на мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен.

Затова съм скептично настроен към Хрома. Някак недоизкусурен ми се струва, знам ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.