Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, не знам дали това е правилният раздел за тази тема, но ако не е моля модераторите да я преместят.

Въпросът ми е има ли PhysX за AMD видеокарта, защото някой игри не ми тръгват без PhysX...

Редактирано от R.Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не знам дали това е правилният размер за тази тема, но ако не е моля модераторите да я преместят.

Въпросът ми е има ли PhysX за AMD видеокарта, защото някой игри не ми тръгват без PhysX...

Това е технология на Нвидия - следователно няма как да я има при АМД картите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не знам дали това е правилният размер за тази тема, но ако не е моля модераторите да я преместят.

За размер не знам, но раздела е грешен. За 50 поста не успяхте ли да разгледате този форум?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не ти тръгват, то определено не е заради липсата на поддръжка на PhysX.

Снимката показва друго...

post-322048-0-49352100-1379440439_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди nvidia да купят PhysX се поддържаше  и от АМД карти и все още може да се намерят игри от онова време и да пробваш физиката (нищо особено само дето смъква кадрите наполовина).

При Ати сходната функция се нарича TressFX за сега само косата на героите е подобрена,но ефекта е добър и вече косите на жените не изглеждат като забрадки а на мъжете като калпак.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Новият Tomb Raider

Редактирано от KoiAzLiWe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ? Инсталираш си го и играта тръгва. Няма значение, че ти е AMD картата.

Да, инсталирам го и ... http://prikachi.com/images/490/6573490X.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, инсталирам го и ... http://prikachi.com/images/490/6573490X.jpg

Ами колега, за какво е на един истински АМД фен един тъп PhisX?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами колега, за какво е на един истински АМД фен един тъп PhisX?

Аз не съм АМД фен, просто ме насочиха към този лаптоп, иначе аз си бях избрал - http://www.pcstore.bg/bg/laptop-asus-k56cb-xx211dm.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това коя игра е да я пробвам , като "истински АМД фен" да видя що за животно е това "фис икс" или "жин фис" или ...."виски с фъстъци".

А сега малко по-сериозно:

1.Кой са тези игри?

2.Кой "луд" писач на игри би написал такива , които да вървят само на "невидия" карти" каква е връзката изобщо между АТИ видео и АМД (освен собственика) , а и кой ли работодател би му платил за това?

3.Каква е конфигурацията?Явно сте засегнал колегата за да ви обижда на "АМД Фен".

Благодаря.

Редактирано от Joll1Roger (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм АМД фен, просто ме насочиха към този лаптоп, иначе аз си бях избрал - http://www.pcstore.bg/bg/laptop-asus-k56cb-xx211dm.html

Коментарът ми бе насочен към "истинските" АМД фенове. Явно ти не си от тях. За другия път да знаеш. На АМД феновете не им трябват камъчки и теми като твоята са безсмислени. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не знам дали това е правилният раздел за тази тема, но ако не е моля модераторите да я преместят.

Сега ви прегледах постовете.

Забравете за тежки игри с бюджетен лаптоп.На въпросния лаптоп (дали има изобщо лаптоп за клок не се наемам да кажа) няма какво да му се клоква.

Различните марки си имат геймърски лаптопи , но те не са бюджетни.

Въпреки всичко не виждам връзката между АМД фен и лаптоп с Интел процесор и видео АТИ.

Редактирано от Joll1Roger (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна ги няма АТИ но си прав че лаптоп и игри не се връзват. Като цяло и темата е в грешния раздел тъй като се разводни в насока нямаща общо с въпроса.

Какво може да се играе със слабо мобилно видео и процесор може да се пита в раздела за лаптопи.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що инсталирах демото на mafia 2 от steam.Инсталира се и тръгна без да търси PhysX.Във видео настройките има опция за PhysX и по-подразбиране беше изключена пробвах и другите варианти medium/high играта си работеше без грижи.С АТИ видео съм и АМД процесор с последния бета драйвър ако това има някакво значение.

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста нови игри искат PhysX. На ATI/AMD съм го инсталирал за да тръгне играта и съм нямал никакви проблеми. Примерно Far Cry 3 също иска PhysX

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.