Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте!Искам да попитам според вас от класът на 64битовите видео карти,коя от двете е по-добра от страна на производителност.Знам,че и двете са доста тромавички,но в компютъра ми мога да "напъхам" само нископроофилна.В момента съм с 4650,та се чудя дали си заслужава покупката на 5450.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HD 4650 - http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=Radeon+HD+4650

HD 5450 - http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=Radeon+HD+5450&id=7

Моето мнение е да си останеш с 4650

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и доста варианти GDDR5 Low Proffile. Примерно HD7750 има такъв вариант, но е доста скъпичка. Останалото е колкото да се каже че има някакво видео на ниво вградена графика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и доста варианти GDDR5 Low Proffile. Примерно HD7750 има такъв вариант, но е доста скъпичка. Останалото е колкото да се каже че има някакво видео на ниво вградена графика.

Koмпа е марков а захранването е едва 285W.Намерих си една nvidia gt220 на 128бита,но мисля,че захранването иде слабичко за нея а и процесора иска 89W.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koмпа е марков а захранването е едва 285W.Намерих си една nvidia gt220 на 128бита,но мисля,че захранването иде слабичко за нея а и процесора иска 89W.

Не забравяй че всичко се има предвид под макс лоуд - т.е. едва ли би било проблемно ако не се ползват интензивно с тежки приложения. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не забравяй че всичко се има предвид под макс лоуд - т.е. едва ли би било проблемно ако не се ползват интензивно с тежки приложения. :)

Здравейте отново.Попаднах на една 8600GT 512мб,която е нископрофилна обаче шината им е 128бит.А въпросът ми е дали ще е по-добра дори и с малко от сегашната HD4650 64bit.  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.