Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

darkko

Питане за волан

Препоръчан отговор

Здравейте.

От доста време насам съм силно казано зарибен, но ги играя вечер след работа игри от рода на Need for Speed, Grid, Formula 1 и т.н и искам да си купя волан и по този въпрос се обръщам към вас ако можете да ми направите някакво предложение за волан до 150 лева, който да няма забавяне при въртенето му, т.е ако може да си е като волан на реална кола, да реагира като него и т.н или парите които съм готов да заделя са малко ?

Обмислях този: http://www.technomarket.bg/products/09126359/speedlink-sl-4495-bkor ,но нямам идея дали ще е добър или не.

Благодаря Ви предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни този модел, над-бюджета е, но чуството е сеедно караш реално кола. Logitech G27

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да предполагам ама и цената му е добра, аз имах предвид нещо до 150-170 лв. ( Все пак за 500 лв. ще си купя реална кола, макар и трошка да е :D  )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да е като волан, на истинска кола.? Такъв за 150 лв. няма. Погледни и този извинявай, че не мога постна линк, но от таблета пиша. 'Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel'

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kloklo
      Здравейте, пичове и момичета.
      Наскоро ми се развали телефона и сега се чудя какъв да си взема.
      Предложете някаква марка, която според вас е готина,характеристиките му да са на ниво и самият модел да е красив, операционата система да е андроид, а цената му да е до 600лв.
      Ако се сещате за някакъв телефон, който изглежда малко "мафиотски", кажете. (не е задължително)
    • от dtmakm27
      надявам се заглавието да ви е хванало очите. Та... 
      Ще купувам телефон, за около 300-400лв. гд. главно ще го използвам за писане и четене на неща (плс да не е от ония леново неща където ти се омъзнява целия екран с докосване само  (еможито е иронично)). Освен да чета и пиша и тн.(вижте колко съм умен) ще играя на HEARTHSTONE(едно такова с карти на близард). Въпроса е да върви макс мазно и тн. цената едва ли ще стигне и тн. тиху славянските ми корени са дълбоки не надвишавайте цената с предложения моля . 
      за сега съм се спрял на модел който знам, че няма да има проблем с играта, но е леко (съвсем) стар 
      http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/i9301i-galaxy-s3-neo-p232920639/?gclid=CJvV--_2tNACFe0K0wodSYoKQg (eйтоя)
      тааа благодаря изключително мн на всички отделили време за да прочетът лошия ми правопис и граматика 
      лудисте
      (милостив бог съм ето ви системните изисквания за играта)

Minimum RequirementsRecommended Specifications
      Operating System
      The latest (non-beta) version of Android
      Processor1.5 GHz or better1.5 GHz or better
      Memory1 GB RAM2 GB RAM
      Storage2 GB of internal HD space
      OR
      1 GB of internal and 2 GB of external storage3 GB internal HD space
      +++++да има гд поне 10-8гб хард ще е яко 
    • от VolvoPower
      Трябва ми мишка за ежедневно използване. Предложете ми някаква до 35 лева с доставката. 

Аз съм се спрял на тази http://www.emag.bg/mishka-a-g1-seth-gejming-cherna-mgmog1/pd/DZ8WMMBBM/. Не знам дали е удобна, добра и дали ще издържи  поне половин година. 
    • от AVT
      Здравейте! Обикалях из някои магазини и сервизи в търсене на добра мишка и открих такава, прилягаща идеално на ръката ми и сравнително точна. Става дума за Gigabyte ECO 600
      http://www.technopolis.bg/b2c/details/556609/P11020201/Mishka-GIGABYTE-ECO-600-/WI-FI/LASER
      Бих се радвал ако ми споделите мнения. Също така естествено приемам съвети за други мишки, но нека цената не надвишава ~ 55 лв.  Благодаря предварително!

П.П: Какво мислите по въпроса - безжична мишка = боклук? (аз не съм съгласен)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.