Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам нужда от малко помощ, предлагат ми два компютара и се чудя кой от двата да взема, разликата между тях е само че единият е Intel Quad Core q9300 а другият е с процесор  AMD FX x4 4100 и двата са четириядрени.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай AMD-то. Интелския процесор е доста стар !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай AMD-то. Интелския процесор е доста стар !

Стар ама доста добър за времето си. Та тъй вярно иначе си прав, за по-малко лев се взима ново поколение процесор. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си заслужава на една и съща цена са, лично аз бих избрал амд-то, по-нов процесор с повече инструкции има бъдещ ъпгрейд и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха.... Интересно как "единствената разлика" е процесора... Искам да попитам отговорилите до сега, как не обърнаха внимание на дъното??? Или аз греша, че вече може да се сложи Интелски процесор на AMD дъно? Или Обратното? Макар и да споделям философията на колегите, то не трябва ПО НИКАКЪВ НАЧИН да се скача на ПРИБЪРЗАНИ заключения!!!!!!!!! За това моля за ПЪЛНА информация за компонентите и по двата компютъра, както и цените им!!! Поздрави!

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за отделни цели конфигурации, вероятно. Но е добре да се опишат и останалите компоненти, за да видим за чего са на една цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стъни човека пита за процесор и ние му отговаряме вероятно знае за дъната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стъни човека пита за процесор и ние му отговаряме вероятно знае за дъната.

Да правилно в крайна сметка ме интересува разликата в процесорите и кой е по добрият изборот от тези два вида, а не в другите компоненти.

Редактирано от Petar Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да правилно в крайна сметка ме интересува разликата в процесорите и кой е по добрият изборот от тези два вида, а не в другите компоненти.

Един компютър не е само процесор и производителността му не зависи само от него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един компютър не е само процесор и производителността му не зависи само от него...

Знам но мен ме интересуваше само кой е по добрият процесор от двата нищо друго...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.