Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
petolinie

говорител на Samsung I8190 [Galaxy S3 mini]

Препоръчан отговор

Здравейте,

Вчера направих една беля...Телефонът ми, разбира се, седи в дамската ми чанта..И на прибиране за вкъщи реших да си взема кисело мляко..И тъй като беше само това, реших да не мъкна и цяла торба, заради него...Пъхнах си го в чантата и така..Когато се прибрах установих, че кофичката кис. мляко се е пръснала в чантата ми..Съответно всичко..Всичко беше в мляко..Включително и телефоните ми..Единият е неспасяем..Просто ще го хвърля..

За съжаление и самсунгът ми пострада..Реално той си беше с протектор и всичко и единственото място,където имаше следи от мляко бяха около предният и заден говорител. Кохато го отворих, за да видя какво се случва вътре, беше напълно сух. Изчистих следите от мляко и го пуснах..Беше окей..Само говорителя се чуваше някак странно и глухо..Пак го разглобих и го оставих така...

На следващия ден го пуснах и си бачка нормално...Т.е. все едно нищо не се е случило.

Въпросът ми е следният, така и така гаранцията ми не покрива намокряне, се чудех има ли смисъл да го нося на ремонт, за да го отварят и да видят какво е положението при условие,че си работи. Има ли вероятност за корозия и така нататък.. ?? Защото е взет от Техномаркет и като ги знам колко са сериозни, сиг ще ме мотаят 1 месец, за да ми кажат, че му няма нищо.

Да знам, доста глупаво от моя страна да сложа там покупка от този тип, определено ще ми остане като за урок! :) По принцип съм мн внимателна с джаджите си и не знам как допуснах такава небрежност. :/

Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси го в сервиза да му направят профилактика за всеки случай. Не се знае какво е направило киселото мляко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Venci Velikov
      Здравейте имам HTC one m8 и днес си изрових от шкафчето отдавна забравената колонка  Опитах се да я свържа с телефона но телефона ми не намира нищо друго освен телевизора (опитах и с изключен телевизор ) Четох в интернет и рестартирах и правех какво ли не но нищо не помогна .
      Колонката си работи както трябва и си издава съответните звуци ( при включване и при търсене на устройства) и също си свири когато и сложа карта памет.
      Колонката е Mini bass cube Jay-Tech SA101BT 
      Телефон HTC One m8 

• от leonsanchesss
      Някой ако може да напише няколко мнения за телефоните мисля да взимам нов телефон и ако ми кажете своите мнения и минусите ще ми помогнете много.Благодаря предварително.
    • от stranger1
      Здравейте. Можете ли да ми препоръчате външна батерия за телефон Samsung S3 mini VE.Засега се ориентирах на  CANYON 7800mAh CNE-CPB78. Какво е вашето мнение за нея, става ли,ако не моля препоръчайте ми някоя на цена 50-60лв, може и малко повече ако си заслужава.
    • от icagata330
      Здравейте, ще си купувам телефон от Белгия - Samsung Galaxy mini 2 и искам да попитам дали ще трябва да се отключи или разкодира за България, по - точно за Vivacom и къде мога да го направя? Благодаря предварително.
    • от DeSsYt0
      Здравейте,
      За миналата Коледа получих Samsung Galaxy Mini
      Мнението ми е, че има и по-добри телефони, но като смартфонче е добър Малко забива, но иначе е луксозен Имам обаче един голям проблем, който наистина влошава нещата. Батерията пада невероятно бързо! Ако напр. играя на Skater Boy един час, батерията ще е на 10% [средно, би трябвало да е толкова]. Цяла нощ съм го зареждала, е няма брат! Играх пак 30мин. - 50% Е, чакай де ... Къде пада тая батерия, какво толкова ползвам?! При положение, че нета и GPS-а ми са изключени! Какво е това нещо.. тази батерия гладна ли е? Пробвала съм Batter saver-и, App Killer-и.. въобще всичко, за да може батерийката да държи нормално време! Ама тя нали няма уши Намалям яркостта на екрана, защото съм чувала, че батерията се хаби от нея.
      Такааа.. разказах си аз историята, но от вас какво искам - Ако някой знае някакво приложение - да каже, ама което наистина работи Ъмм.. също така или някакъв начин, не знам.. просто търся съвет

Поздрави,
      DeSsYt0
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.