Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

damageplan

проблем с записан клип с WMC и защита

Препоръчан отговор

здравейте преди малко си записах едно 10- мин видео от един Тв канал (News7) през windows media center (защото тв тунера ми работи само с него) след записа опитах да го конвертирам в dvr-ms format но ми излиза съобщение че файла е бил защитен от копиране.Инсталирах си anydvd както и dvdfab но видеото така и не можа да се конвертира... с какво и по какъв начин мога да сваля защитата и да го преконвертирам в .avi. Въпросният видео файл ми е важен. едно допълнение фаила не може да се пусне дори и на друг компютър (пробвах на лаптопа си но ми излезна съобщение че фаила може да с евъзпройзвежда само на компютъра на които е записан)

извинявам се ако не съм пуснал темата в правилния раздел .

за пръв път пиша тук ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам 1 идея  сваляш Fraps и пускаш клипа през плеар  и го записваш  после можеш да си го конвертираш :)

п.с. при мене лично работи на Gom player ако можеш да пуснеш клипа през него ще стане 100%

лошото е че ще се записва и ще трябва да чакаш колкото е клипа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте преди малко си записах едно 10- мин видео от един Тв канал (News7) през windows media center (защото тв тунера ми работи само с него) след записа опитах да го конвертирам в dvr-ms format но ми излиза съобщение че файла е бил защитен от копиране.Инсталирах си anydvd както и dvdfab но видеото така и не можа да се конвертира... с какво и по какъв начин мога да сваля защитата и да го преконвертирам в .avi. Въпросният видео файл ми е важен. едно допълнение фаила не може да се пусне дори и на друг компютър (пробвах на лаптопа си но ми излезна съобщение че фаила може да с евъзпройзвежда само на компютъра на които е записан)

извинявам се ако не съм пуснал темата в правилния раздел .

за пръв път пиша тук ..

Щом собственика на съдържанието го е защитил значи има причина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.