Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема ми етакъв че на кабела „широколентова връзка“ имам име и парола, които съм въвел и нета си върви. Пробема е че в рутера D-LINK GO-RT-N150 не виждам такава нстройка за име и парола на кабела. Та въпроса ми е как да си въведа името и паролата и да си имам нет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако използваш ДСЛ свързаност ти трябва АДСЛ Модем, а ти имаш рутер. Няма как да стане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако използваш ДСЛ свързаност ти трябва АДСЛ Модем, а ти имаш рутер. Няма как да стане.

Или маршрутизатор с ADSL a не Ethernet WAN порт като този: http://www.dlink.com/uk/en/home-solutions/connect/modems-and-gateways/dsl-2740b-adsl2plus-modem-with-wireless-n-300-router

Но и трябва доставчика ви да го е сертифицирал и да го "приеме" в мрежата. Което вероятно няма да стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или маршрутизатор с ADSL a не Ethernet WAN порт като този: http://www.dlink.com/uk/en/home-solutions/connect/modems-and-gateways/dsl-2740b-adsl2plus-modem-with-wireless-n-300-router

Но и трябва доставчика ви да го е сертифицирал и да го "приеме" в мрежата. Което вероятно няма да стане

Така е капитане прав си, но то на такива устройства май направо пише ADSL модем/рутер.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да има име и парола трябва да зададеш тип на връзката PPPoE

ако доставчика ползва и MAC адрес освен име и парола, му даваш да клонира MAC адреса от PC-то на рутера.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е капитане прав си, но то на такива устройства май направо пише ADSL модем/рутер.

Именно :)

За да има име и парола трябва да зададеш тип на връзката PPPoE

ако доставчика ползва и MAC адрес освен име и парола, му даваш да клонира MAC адреса от PC-то на рутера.

Хм, а това как се вързва с „широколентова връзка“?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно :)

Хм, а това как се вързва с „широколентова връзка“?

Той му вика „широколентова връзка“ ама щом може да го върже директно на компютъра най вероятно си е LAN кабел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той му вика „широколентова връзка“ ама щом може да го върже директно на компютъра най вероятно си е LAN кабел.

Това също е вариант. Но докато питащия не изясни тези неща можем само да гадаем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LAN кабел е, просто така се включвам.

по-горе ви дадоха отговор, настройвате на PPPoE  и ще имате полета за име и парола

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стана! Изключително много Ви Благодаря!

Редактирано от rado99 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.