Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
Искам да попитам един въпрос, свалям от сайта(kaldata) AIDA64( http://www.kaldata.c...atid=1&id=50182 ) накрая пише(Лиценз: Платен), като я инсталирам ми пише TRIAL version(че не е платена) и неми показва температурата на HHD-то, свалих AIDA64 Extreme(11,4мб) а не Business(11,3мб) ако това е от значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лиценза или си го купуваш от http://www.aida64.com/online-store или може да я ползваш в Trial режим 30 дена но с ограничени функции.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да попитам един въпрос, свалям от сайта(kaldata) AIDA64( http://www.kaldata.c...atid=1&id=50182 ) накрая пише(Лиценз: Платен), като я инсталирам ми пише TRIAL version(че не е платена) и неми показва температурата на HHD-то, свалих AIDA64 Extreme(11,4мб) а не Business(11,3мб) ако това е от значение.

На кой свят живееш, че задаваш такива въпроси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кой свят живееш, че задаваш такива въпроси?

слушай сега, пише че лиценза е платен, а всъщност не е, да кажа за пример сваляш игра, в описанието пише че има Multiplayer а всъщност Multuplayer не работи, а само Singler player и ти няма ли да зададеш въпроса в описанието пише че има Multiplayer а той не работи, поне да пише лиценз:пробен(за да използваш всички функций трябва да се плати) и така поне човек да се урентира че е демо(ограничени функций)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Пост № 2 и пост № 4 са Ви достатъчни като отговор. А то и така е написано  TRIAL - безплатен 30 дневен период с определени ограничения. Ето ви не по лоша друга Безплатна и на български език програма: ""Speccy".Ето Ви и друга безплатна с много и добри функции - "SIW""

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пост № 2 и пост № 4 са Ви достатъчни като отговор. А то и така е написано  TRIAL - безплатен 30 дневен период с определени ограничения. Ето ви не по лоша друга Безплатна и на български език програма: ""Speccy".Ето Ви и друга безплатна с много и добри функции - "SIV""

С една малка поправка - "SIW"

Поздрави ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Поздрави ;)

Поздрави ;)

Точно така и много благодаря за навремешната забележка, защото бих заблудил питащият. Веднага следва корекция!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.