Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stoian41

Проблем с игра ''Rage''

Препоръчан отговор

Пичове имам проблем с тази игра,играта ми е с добра графика когато сам на закрито когато изляза в пустинята всичко е сиво и черно планините всичко е в сиво иначе на другите места е нормално защо е така :help wanted4: :help wanted4: ето така  post-341839-0-83400900-1379515618_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RAGE беше един експеримент за времето си и мога да кажа, че завърши не много успешно. Защо може да видиш в този клип :

С какъв хардуер разполагаш, защото не знам каква е твоята дефиниция за добра графика. Иначе пробвай следното нещо :

1.Create a Rage shortcut with the following launch parameters: +cvaradd g_fov 12 +com_allowconsole 1 +com_skipIntroVideo 1 +image_anisotropy 16 +image_usecompression 0 +g_showplayershadow 1 +m_smooth 0 Create a normal shortcut, right click on it and select properties. Add that line in the target space after x:ragerage.exe. Don't forget to leave a space between rage.exe/rage.exe" and those commands. 2.Create a file called rageconfig.cfg in Rage/base/ and put the following commands in there: seta image_usecompression "0" seta image_anisotropy "16" seta vt_pageimagesizeuniquediffuseonly2 "8192" seta vt_pageimagesizeuniquediffuseonly "8192" seta vt_pageimagesizeunique "8192" seta vt_pageimagesizevmtr "8192" seta vt_maxppf "24" seta vt_maxlockedpages "256" seta vt_minlod "-2" seta vt_lodBias "-2" seta vt_maxaniso "2" seta vt_qualityhdplossless "1" seta vt_qualityhdppower "0" seta vt_qualityhdpspecular "0" seta vt_qualityhdpnormal "0" seta vt_qualityhdpdiffuse "0" seta vt_qualitydctpower "100" seta vt_qualitydctspecular "100" seta vt_qualitydctnormal "100" seta vt_qualitydctchroma "100" seta vt_qualitydctluma "100" seta vt_restart 3. Go to C:UsersUserNameAppDataLocal and create a folder called "id software" (without "). Then create a folder called "rage" (without ") inside that folder. 4. Run game and play.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото най-вероятно си с карта на AMD и не си сложил последните пачове за играта. Това се получаваше предимно при карти на AMD - при карти на Nvidia мисля, че се наблюдаваше много по-рядко. Това е широкообсъждан проблем в тази игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да питам за играта - когато се завъртя с мишката, след 1-2 секунди  се оправят текстурите и така всеки път. С AMD HD4570 мобилна карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да питам за играта - когато се завъртя с мишката, след 1-2 секунди  се оправят текстурите и така всеки път. С AMD HD4570 мобилна карта.

Затова горе дадох линк към видеото "Reset Button: Megatextures" тъй като RAGE беше една от първите с тази технология и тези, които я играят, трябва да са запознати с плюсовете и минусите и. Там ще чуеш защо текстурите ти така се опресняват и защо е невъзможно да се кешира цялата налична информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм. Доста бързо излязоха пачове и при мен нещата са си идеални почти от самото излизане на играта. Всъщност, това е една от малкото игри, които вървяха повече от отлично със стрия ми скапан хардуер, заедно със Singularity и още една-две.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то слагах някакъв пач, но може да не е бил последния.

Затова горе дадох линк към видеото "Reset Button: Megatextures" тъй като RAGE беше една от първите с тази технология и тези, които я играят, трябва да са запознати с плюсовете и минусите и. Там ще чуеш защо текстурите ти така се опресняват и защо е невъзможно да се кешира цялата налична информация.

Ми тая технология не ме кефи, дразнещо е. Иначе атмосфертата е бомба... Казваш, че тоя пач оправя нещата ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.