Премини към съдържанието
hsredev

Търся програма за Streaming Audio

Препоръчан отговор

Сигурно почти всички знаете за програми, в които слагате някакви песни и си правите собствено радио, като сигнала се излъчва в интернет. Само че мен ме интересува дали знаете програма, която да "stream"-ва звука от изхода на аудио картата. Примерно ако слушам нещо на Winamp то да се излъчва (stream-вa), а не както е при повечето програми да се излъчва само това което сте сложили като playlsit в самата програма. Не знам дали някой ме е разбрал :)) Ако знаете за такава програма, моля кажете я, ако не кажете поне някои предпочитани от вас програми за audio streaming

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с PeerCast мисля че ще ти свърши работа :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Никой не даде мнението си, да смятам ли че не сте го правили ? Някой ще може ли да помогне какъв може да е проблема като стриймвам аналогов сигнал със Sam2 ?

Многобройни тестове проведох и стигнах до проблема че "накъсва" сигнала или се чува като "прескачане" на надрано CD. Сигнала е качествен но от време на време прекъсва, не е буфер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.