Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

cqcqa

FlashPlayer Крашва В Определен Сайт

Препоръчан отговор

Значи проблема е следния, всичко си ми върви наред обаче, когато вляза в сайт като Омегле или подобен с камери и ми крашва и трябва да дам рефреш и ми излизат камерите, разбирате за какво говоря, и е неудобно когато съм вътре да крашне и се губи човека, но само там прави проблем, и в още 1 такъв сайт, в клипове няма проблем или другаде, от какво може да е, най новата мозила и флаш съм сложил, пробвах на друг комп пак същия проблем, според мен е от версията на флаша, защото преди 2-3 месеца нямаше подобен проблем....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кой сайтове с камери влизаш ? А ? :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На скоро ми се ъпдейтна флаша. Влез в Control Panel, намери Adobe Flash Player 32bit и кликни на него. Даваш на последния таб Advance и гледаш долу пише Check now. Натисни го за да направиш проверка за ъпдейт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кой сайтове с камери влизаш ? А ? :D

Толк ту стрейнджърс (общувай с непознати). :D

http://www.omegle.com/

Значи проблема е следния, всичко си ми върви наред обаче, когато вляза в сайт като Омегле или подобен с камери и ми крашва и трябва да дам рефреш и ми излизат камерите, разбирате за какво говоря, и е неудобно когато съм вътре да крашне и се губи човека, но само там прави проблем, и в още 1 такъв сайт, в клипове няма проблем или другаде, от какво може да е, най новата мозила и флаш съм сложил, пробвах на друг комп пак същия проблем, според мен е от версията на флаша, защото преди 2-3 месеца нямаше подобен проблем....

Ъпдейт на флаша може би ще реши проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.