Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AGgolqm

CD Player до 135

Препоръчан отговор

С класа събрахме пари и трябва да купим CD Player до 135 лв + доставка ако е извън Варна. ДА не се надвишава бюджета, защото е точно 135 лева. Освен това има още две изисквания да може да пуска дискове и да може да се вкара флашка. Мерси предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,тоз СД плеър за автомобил ли е,или домашен? :whist:  :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам търсите нещо такова - Portativen-CD-plear-JVC , малко трудно се намират вече, но много ги търсят в училище, за децата. Дано колегите дадат и други мнения, че и ние ще търсим сигурно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми казаха какъв да е така че бихте ли ми показали оферти за Sony ZS-PS3OCP като не знам дали е O или 0. да... Edit: Sony ZS-PS30CP е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми казаха какъв да е така че бихте ли ми показали оферти за Sony ZS-PS3OCP като не знам дали е O или 0. да... Edit: Sony ZS-PS30CP е :)

Те хубаво са ти казали, но ако те насочат и от къде да го купиш ... Погледни горните линкове и си изберете един, този модел който си посочил трудно ще го намериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ImagineMe
      Здравейте!
      В olx намерих обява с 2- и 4-канално CD за кола, където разликата между двете е 5 лв. И двете са с идентични характеристики, и двете са 4x50 вата. Исках да попитам тази разлика от 5 лв да не би да е само в кабелите на евробуксата?
    • от ImagineMe
      Здравейте!
      Имам един стар касетофон, който днес сложих в служебната кола. Отзад на него буксата за антената е с един вход, не знам дали се изказвам правилно. А от колата от антената излизат три кабела. Как се свързва това нещо?
    • от kostadin.georgiev546
      Здравейте, бих искал да споделя два проблема, които ми изникнаха днес. 
      Бях си поръчал зарядно за кола и AUX кабел.
      Днес ми пристигна зарядното за кола и AUX кабела, с който ще свързвам телефона/таблета със CD player-a и ще пускам музика, но...имам два проблема.
      1) Свързах телефона и плейъра, пуснах музика от телефона, но нищо не стана. Радио FM продължи да си свири...
      Нещо трябва да щракна ли?
      Ето снимка на плейъра:

Както се вижда - свързал съм кабела в плейъра, но музика няма.
      Ето снимка на кабела:

Въпроса е, какво грешно има? Какво да направя, за да спре тъпото радио FM и да си пусна музика от телефона?
      2) Другия проблем е със зарядното. Ами...май май не влиза в запалката на колата.
      Снимка:

Както се вижда - самото зарядно има едни метални "ушички" от двете страни, които не влизат в дупката на колата. Трябва да натискам силно ли, какво?
      Благодаря предварително!!!
    • от cybercop
      Инсталирах gnome-mpv за да го тествам. Плеъра се оказа добър, каквито са в момента и почти всички. Проблемът е, че графични интерфейс е проста кутийка само с бутони за управление. Няма опции за настройки, добавяне на субтитри и т.н. Вместо настройките в вкарана опция да се внесе конфигурационен файл за MPV.
      Моля, ако някой ползва този плеър да ми прикачи потребителската конфигурация на MPV (предполагам, че е в папка .config) за да го редактирам при нужда. Засега, единствената промяна, която трябва да направя е да сменя кодировката на субтитрите с 1251.
      Благодаря предварително за съдействието !
    • от mikrotik
      Здравейте ! Имам следният проблем - докато гледам ТВ на лаптопа - през 20 - 30 мин. ми излиза това съобщение : error: cannot load m3u8 ... - и се появява без значение от кой сайт гледам ТВ ... Някакви идеи как да се справя с това, много е неприятно, при един Refresh на web - страницата stream-a тръгва отново, но на всеки 20 - 30 мин. трябва да обновявам, което е гадно ... Прави го и на IE ,и на Firefox, включително и на Chrome ...OS - Windows 7, player - Adobe Flash, допълнително и VLC player - последни версии ...Очаквам мнения по въпроса !

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.