Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Black Dragon 777

Телефон на изплащане ( лизинг)

Препоръчан отговор

Здравейте.Някой може ли да ми каже от къде мога да си взема телефон на лизинг,но да не е от глобул или м-тел,защото не искам да плащам и абонаментни планове,а само телефона. :)Спрял съм се на HTC Wildfire S . Благодаря предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Emag/Smartphone", доволен съм и от двата магазина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, Аз съм много доволен от http://smartphone.bg/ и са мнооооого коректни. Колегата горе има вземане/даване с tablet.bg, които, заедно със smartphone.bg са собственост на laptop.bg и мисля, че също остана доволен от реакцията им. Ако не греша? Виж, за E-Mag не мога да кажа толкова добри неща, особено след като отнесоха глоба от Комисията за защита на потребителите и, че е регистриран в Румъния и се опитва да играе по тяхното законодателство. Но никога не съм работил с тях!!! Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъм, защо не продължи предишната си тема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Някой може ли да ми каже от къде мога да си взема телефон на лизинг,но да не е от глобул или м-тел,защото не искам да плащам и абонаментни планове,а само телефона. :)Спрял съм се на HTC Wildfire S . Благодаря предварително .

Off-topic

Не се набутвай с остарял модел като Wildfire S. Погледни htc desire 200.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hhumpff
      Здравейте!
      Имам няколко въпроса свързани с една стара система Сони MHC-GRX8, която имам. Поради неясна за мен причина, когато включа източник MP3 Player или звук от телефона си към някой от входовете на системата посредством Jack Cinch AUX Audio кабел звука е много тих (5 пъти по-слаб от звука при радио или CD режим на работа). Въпроса ми е мога ли да ползвам входа за микрофон, които е по чувствителен без това да е опасно за системата както и заизточника -  телефона или МР3 плеъра, ако се ползва 3,5мм към 6,3мм кабел(мъжки/мъжки).
      Втория ми въпрос е свързан с поставянето на блутут платка вътре в системата, която да работи като източник вместо CD или касетния дек. В момента я ползвам само на радио режим. Възможно ли е да се направи и можете ли да ми дадете идея за някаква ориентировъчна цена за платката и труда.
      Системата има много хубави 8ома колони и ми харесва като звук, но морално е остаряла. Има ли смисъл да се прави такъв ъпгрейд, или да си закупя един евтин усилвател с вграден блутут (от типа на Nobsound TPA3116)
      Благодаря предварително на тези, които ми отговорят или проявят интерес по темата!
    • от Yuriy Ivanov
      Здравейте имам един стар Радио Телефон Harvest ht-3 и искам да си го ползвам на Село защото няма обхват на Мобилните Оператори та въпроса ми е работи но Слушалката се чува едвам,едвам дори и на най силна степен пробвах да сменя Говорителя но резултата е същия от какво може да е това Благодаря ви за Вниманието!
    • от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
    • от The Piper
      Притежавам телефон Redmi 3S, Miui 9,Android 6.0.1 който е с две сим карти.Искам определен контакт от тел.указател да мога да го избирам и да говоря с него от едната симкарта,а други номера с другата сим карта.В момента когато тръгна да избирам някой от тел.указател ме пита с коя сим карта да го избера.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.