Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От няколко дена ми е много бавен зарежда пет минута на едно приложение

като вляза някаде трябва да чакам пет минути да зареди ако може да ми помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аммммм , Амммм

Публикувано изображение

Добре де , що не звънна на доставчика ?

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоз доставчик за кво взема пари а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дена ми е много бавен зарежда пет минута на едно приложение

като вляза някаде трябва да чакам пет минути да зареди ако може да ми помогнете

Дайте по-обстойна информация за компютъра и какво сте правили последно, когато е възникнал проблема!

Гледам, че г-н jonov е извадил сферата, но не вярвам, че ще отгатне.

Желая Ви успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай първо ,каква скорост на интернет идва при теб Speedtest .

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не би пък да ти напомня да си платиш таксата - не знам сега как е,но преди 2-3 години такава беше практиката на моя доставчик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прези 3 седмици интернета имаше проблем извиках доставчиците оправиха го и после след 2 дена стана много бавен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прези 3 седмици интернета имаше проблем извиках доставчиците оправиха го и после след 2 дена стана много бавен

Извикайте ги отново, все пак са длъжни да поддържат мрежата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През рутер ли си или  директно лан кабела в компа ? Ако си с рутер, какъв е той ? Най-вероятно проблема се получава от рутера. Рестартирай го и ако пак не помогне - пренасяш си лаптопа и откачаш лан кабела от доставчика и го ръгаш в лан порта на лаптопа, настройваш IP адресите, обаждаш се да спрат мак филтрирането и проверяваш  лаптопа как е скоростта. 

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

speedtesta mi e

ping 16

Dow speed 20:40

UP 2:96

на рутер на циско сам те ми го дадоха от самото начало нз рутер ли е декодер ли е .  реснах го отзаде но пак е тей трябва да извикам доставчиците 

нали

Редактирано от FearZone (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

speedtesta mi e

ping 16

на рутер на циско сам те ми го дадоха от самото начало нз рутер ли е декодер ли е .  реснах го отзаде но пак е тей трябва да извикам доставчиците 

нали

Има много фактори, които влияят на скоростта на интернета. Най-добре да се отхвърлят един по един с помощта на доставчика, защото той може да направи директна проверка какъв трафик минава през рутера и има ли някакви проблеми в тяхната мрежа.

Ако пък от доставчика кажат, че всичко при тях е наред, тогава трябва да се прегледат настройките на рутера и софтуера на компютъра за да се идентифицира причината за забавянето. 

Възможно е да има нужда от оптимизации на безжичната мрежа, възможно е някоя антивирусна да бави трафика или някой торент клиент да товари рутера и компютъра.

Причини всякакви. За най-правилна диагностика, най добре да дойде експерт у вас и да прегледа нещата, да оптимизира настройките както на компютъра, така и на рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

speedtesta mi e

ping 16

нали

На кой доставчик си и какъв ти е плана, за колко мегабита е ? Спиидтеста ти показва цели 20 мегабита, така, че интернета ти е бил бърз в момента в който си го пуснал, нали ? Пробвай да ръгнеш лан кабела от доставчика(преди рутера) в компютъра ти, задай си IP адресите и се обади да ти спрат мак филтрирането ако има такова и би трябвало интернета да ти тръгне на компютъра, от него тестваш как е скоростта. 

Първо направи това, та да знаем дали в рутера или в доставчика е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Викай близу да си оправят коаксиалите :) На мен ми се струва че си със модем , А ? Пробвано ли е с друга машина ?

И винаги при проблем с нета , се обаждаш на доставчика , той ще направи диагностика и ако при него е наред , тогава търси помощ от форуми . Как можем ние от форума да оправим повреда на доставчика , който така или иначе криеш - ама май го налучках с кълбото :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.