Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

zlat0t0_90

Проблем с видео разгово на скайп

Препоръчан отговор

Здравейте!

Вчера ми се наложи да проведа разговор по скайп и като събеседника ми си пусна камерата, изображението беше на ленти...

Нищо не е пипано по компютъра... Пробвах с 3-4 абоната и все така, проблема си е същия.

Не е в хората проблема, а е в мен. Само да вмъкна, че съм с най-новата версия на скайп. Бях със старичка, като видях проблема си казах, че е от версията и сложих най-новата, но нямаше ефект.

Ето ви скрийн на проблема.

post-121783-0-64063800-1379539851_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имах същия проблем,Решението при мен беше в това - Ако случайно видеото е nvidia - 

Цитат

Open nVidia Control Panel -> Adjust Image Settings with Preview. Make sure that the option selected is “Let the 3D application decide”.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Вчера ми се наложи да проведа разговор по скайп и като събеседника ми си пусна камерата, изображението беше на ленти...

Нищо не е пипано по компютъра... Пробвах с 3-4 абоната и все така, проблема си е същия.

Не е в хората проблема, а е в мен. Само да вмъкна, че съм с най-новата версия на скайп. Бях със старичка, като видях проблема си казах, че е от версията и сложих най-новата, но нямаше ефект.

Ето ви скрийн на проблема.

За проблема е писано много. Или си върни по-стара версия на скайп,  например 4.2 мисля, че е най-читава или си купи нова камера или ползвай програмка и през нея пускай камерата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Open nVidia Control Panel -> Adjust Image Settings with Preview. Make sure that the option selected is “Let the 3D application decide”.

Стана! Благодаря на kokoj_!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.