Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

• Когато pc-то зареди и покаже десктопа компютъра е активен мишка,клавиатура всичко бачка,но нищо не зарежда моя компютър,Chrome (Mozilla) нищо.Изчаквам около 3-4 минути докато дойде момент в който екрана премигва просто за момент и всичко започва да разботи..???
  • При последната инсталация сложих драйвери свалени от интернет не оригиналните от диска с идеята че уж :D са по нова версия.. и от тогава забелязах ,че с времето се появи и този проблем..

Процесор : AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 2800+

Дъно : ASRock K8NF4G-SATA2  (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 1 CNR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

Видео : NVIDIA GeForce 6600 LE  (128 MB)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, като ти чета описанието, ми се струва, че много неща се зареждат на веднъж. А може и някой драйвер да е калпав. Не те знам от какъв сайт си свалил драйвера за видеото, но отиваш на сайта на nvidia и от там си го сваляш. Махни първо текущия и после слагай новия.

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, като ти чета описанието, ми се струва, че много неща се зареждат на веднъж. А може и някой драйвер да е калпав. Не те знам от какъв сайт си свалил драйвера за видеото, но отиваш на сайта на nvidia и от там си го сваляш. Махни първо текущия и после слагай новия.

На същото мнение съм.Можеш да изключиш,зареждането на програми и приложения,със стартирането на компютъра.Тук ,можеш да премахнеш отметките на всички.Пак ще работят тези приложения,но ще се зареждат автоматично,само когато има нужда от тях.

post-323024-0-55978900-1379572872_thumb.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То тая кошница е чудно че още работи :( Ако си му боднал някаква антивирусна , тя сканира първоначално и затова като се от свести - тръгва да работи . Забележи през това време червения светодиод за активност на харда че е светнала  :D 

Това си е добре , в службата като пусна компютъра - 30 минути е мъкаааааааа - дори е поне с 5 години по съвременен от тоя .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.