Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Копирам текста на един закон в Уърд но явно в сайта е имало някакви етикети "Препратки от статии Препратки от практики Препратки от процедури Бележки" които излизат над всеки член, въпреки че го пейстнах с указание "Запази само текста". Пробвах и през "специално поставяне"-> "неформатиран текст" но пак същото. Какво да правя за да не си играя да ги трия едно по едно?

Значи ето това е законът http://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135513678 там са дадени като бутони над всеки член. Сега бутоните хубаво се махнаха с неформатираното поставяне но останаха етикетите им..

Редактирано от galidbul (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копирай само текста без въпросните препратки, иначе Word ще ги форматира по собствен начин и ще трябва ръчно да ги редактираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как да копирам само текста?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

копирате от уеб, пействате в notepad, копирате всичко и пействате в word

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми как, лесно. Маркираш абзац по абзац без да копираш въпросните препратки, а и както каза капитана може и чрез Ноутпад но така става двойна работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз това с ноутпад-а го знам ама така пък заглавията няма да се открояват

Иначе да копирам абзац по абзац- шегуваш ли се, то по лесно едно по едно да трия тия досадни етикети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно зависи от браузъра, при мен с Opera 12 не се копират въпросните бутончета. http://pastebin.com/SF9jrZpE Все още мисля обаче как да стане със заглавията - да беше HTML, да го прекараш през Find & Replace с регулярни изрази и ще стане, но Word е по-крив...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз това с ноутпад-а го знам ама така пък заглавията няма да се открояват

Иначе да копирам абзац по абзац- шегуваш ли се, то по лесно едно по едно да трия тия досадни етикети

Избирай: или заглавията на ръка или абзаците един по един :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да го направиш като го копираш и го поставш като запазиш само текста (без форматиране). След това, в Word с Copy & Replace замести текста, който се появява на мястото на бутоните, с празно място (просто не въвеждай нищо на Replace with).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да го направиш като го копираш и го поставш като запазиш само текста (без форматиране). След това, в Word с Copy & Replace замести текста, който се появява на мястото на бутоните, с празно място (просто не въвеждай нищо на Replace with).

йеееее това беше страхотно, успя да го надхитриш. ти си човека, евала! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.