Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Шри Компютърджи

въпроси за модели

Препоръчан отговор

Някой може ли да провери и да ми каже моделите от сериите 250 и 650 и 655 на HP дали са с IPS матрица на екрана? Аз търсих в гугъл, но явно не знам къде да търся.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да провери и да ми каже моделите от сериите 250 и 650 и 655 на HP дали са с IPS матрица на екрана? Аз търсих в гугъл, но явно не знам къде да търся.. :)

Какви модели, модни, авиомодели или нещо друго. Оправете си заглавието за да не замине темата ви в коша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ммм

Разглежда форум: Купувам/Продавам

Малко идея за какво пита, за дърти лаптопи вероятно. обикновени TN матрици са. Нищо качествено.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този клас и на тези модели до колкото знам никога не са се слагали IPS матрици ( прекалено скъпи са просто ). Както каза колегата - обикновен TN са :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A ако някой е ползвал да сподели какви са впечатленията му от екрана. Аз си взех ето такъв самсунг http://ardes.bg/laptop/Samsung+NP270E5V-X01BG-50752 но е отвратителен, при скролиране буквите и въобще графичните обекти на екрана избледняват и мигат и е истинско мъчение за очите. Консултирах се със специалист (IT) и той ми каза че е от матрицата била с прекалено бавна реакция и ми препоръча да търся IPS. Тези HP ми допаднаха като конструкция - нямат излишния цифров сегмент вдясно на клавиатурата и макар да не са IPS ако някой има преки впечатления да каже. Аз съм работил преди на един доста стар HP може би  е вече 5-годишен и нямаше такъв проблем като че ли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.