Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Мога ли да поръчам от Amazon.com за България с paypal или дебитна карта и имате ли информация каква е цената на доставката ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли да поръчам от Amazon.com за България с paypal или дебитна карта и имате ли информация каква е цената на доставката ?

Мисля не, можете да поръчате с кредитна карта. А цената на доставката зависи от обема и теглото на пратката, както и от доставчика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да си поръчаш от Амазон с дебитна. Можеш и от Ebay.com и т.н. Аз имам виртулна карта от ДСК и съм поръчвал. Ако не изпращат директно до БГ, го пращаш примерно до Англия и от там фирми доставчици (един вид посредници) ти го носят тук за 2.20 лв. на килограм. 

Поразрови се в интернет, има много информация, ако трябва, ще вадим линкове. 

Успех. 

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Не съм сигурен дали трябва да създам нова тема, затова реших да пиша тук.Досега не съм поръчвал от Amazon и нямам почти никаква представа как стават нещата. Относно плащането: разбрах как се създава виртуална карта и именно нея ще ползвам за извършване на плащането. Обаче не ми е съвсем ясно как стоят нещата с попълването на поръчката и доставката.За адреса има две полета, доколкото видях от екрани в интернет - Address Line1 и Address Line2. Предполагам трябва да ги попълня по следния начин (ако бъркам, моля, поправете ме):

На Address Line1:  kv. Studentski grad

На Address Line2: bl. X, ap. X

Коректно ли е адреса да бъде изписан така на латиница и "побългарен", т.e kv. (квартал), bl (блок) и т.н? Или да изпиша нещата на кирилица?

На City и State/Province/Region предполагам трябва на латиница Sofia, а на ZIP – пощенския код за студентски град. Държавата от падащия списък се избира, а телефона предполагам трябва да е изписан във формат 0035988xxxxx , или може направо +35988xxxx ?Виждам има поле:Is this address also your billing address (the address that appears on your credit card or bank statement)? За виртуалната карта разбрах, че банката не иска адрес, а за да имаш такава се изисква лична карта. Предполагам се ползва адреса изписан на нея, а той е различен от този, на който живея. Въобще трябва ли да се притснявам за това изречение? Ако отговоря с НЕ, предполагам трябва да напиша по горенаписания начин (ако е верен, ако не - както вие кажете) адреса си по лична карта. Къде се доставя пратката и ако поръчам от amazon.co.uk наистина ли няма да имам разправии с мита, митници и всякакви такива глупости?Предполагам трябва да следя поръчката в сайта, за да видя дали е пристигнала?Не знам доколко добре формулирах въпросите си, надявам се да сте ме разбрали, все пак. Ще се радвам на всякакви коментари, внасящи яснота относно пазаруването от сайта (поръчване, доставка и прочие).Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пич, ти все едно ще харчиш няколко десетки хиляди евра. 

да ти дам един съвет, като ти е първа поръчка. поръчай си нещо малко. прежали едни 20 кинта и виж какво ще се случи. нали знаеш приказката, много баби, хилаво бебе. сигурен съм, че сега ако ти се отговори на всички въпроси, ще зададеш поне още толкова допълнителни. не че е проблем, ама... някак си разхвърляно си ги нахвърлял. къде, какво, кой, как, защо, колко... мани мани. хаха

за това, поръчай си нещо малко, поеми риска (ако може да е риск да похарчиш 20 лв.) и ще видиш, че не е сложно. 

успех. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.