Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hibernate

Всичко за Grand Theft Auto V

Препоръчан отговор

На мен пък ми крашва при смяната на героите във втора мисия вече. Първо беше при боклукчийския камион, но се оправих. Сега обаче съм където отвличат жената на Мадрацо. Тъкмо като я завършвам, прехвърля ме от Майкъл към Франклин и краш. Пробвах в първо лице, в window режим, С directx 10, нищо не помага. Вече не знам колко пъти се опитах и всеки път краш. Борсата ми също е бъгната.  Избирам дадена компания, то отваря съвсем друга. Когато се опитам да стрелям от автомобил по-време на мисия също крашва понякога. Със страх вадя оръжие и сменям героя. Уж много я били оптимизирали, колко време се забавиха, а масово се оплакват по форумите за подобни крашове. Дано да пуснат ъпдейт или нещо такова. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми крашва при смяната на героите във втора мисия вече. Първо беше при боклукчийския камион, но се оправих. Сега обаче съм където отвличат жената на Мадрацо. Тъкмо като я завършвам, прехвърля ме от Майкъл към Франклин и краш. Пробвах в първо лице, в window режим, С directx 10, нищо не помага. Вече не знам колко пъти се опитах и всеки път краш. Борсата ми също е бъгната.  Избирам дадена компания, то отваря съвсем друга. Когато се опитам да стрелям от автомобил по-време на мисия също крашва понякога. Със страх вадя оръжие и сменям героя. Уж много я били оптимизирали, колко време се забавиха, а масово се оплакват по форумите за подобни крашове. Дано да пуснат ъпдейт или нещо такова. 

Това с оригинална игра ли е? 

Защото ако е кракната, не мисля че трябва да има недоволни.

Ако е така и при оригиналната игра, 100 на 100 ще оправят проблема скоро. В това пък съм 100 на 100 сигурен. Ако обаче е пиратска, 100 на 100 съм сигурен, че ще се пълни с все повече и повече гадинки и ще има все повече и повече проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста проблеми има с крашвания на играта.При мен на полвин-един час ми крашва и показва,че  акаунта ми е отписан.Надявам се по-скоро да ги оправят крашванията,че един Heist не мога да направя като хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, честно казано не мога да разбера как някой имат толкова проблеми със игрите, половината форуми са пълни с оплаквания че не могат да я пуснат, или постоянно им крашва и спира. Аз лично досега нямам никакъв проблем, играта си я инсталирах по описание от сайт, и си я играя, минах няколко мисии и досега нямам проблеми, и да играта е пиратска от торент и нямам проблеми, не знам защо някой хора само казват че ако ти е пиратска играта значи задължително ще имаш проблеми. Имам над 30 игри инсталирани на машината, и досега не съм имал проблеми със някоя, честно казано според мен проблема е при машините ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това,че ти нямаш проблеми не показва нищо.Факт е,че самата игра си има проблеми.Няма смисъл да се хвалиш как нямаш никакви проблеми никога с нищо.Изключително полезен коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, честно казано не мога да разбера как някой имат толкова проблеми със игрите, половината форуми са пълни с оплаквания че не могат да я пуснат, или постоянно им крашва и спира. Аз лично досега нямам никакъв проблем, играта си я инсталирах по описание от сайт, и си я играя, минах няколко мисии и досега нямам проблеми, и да играта е пиратска от торент и нямам проблеми, не знам защо някой хора само казват че ако ти е пиратска играта значи задължително ще имаш проблеми. Имам над 30 игри инсталирани на машината, и досега не съм имал проблеми със някоя, честно казано според мен проблема е при машините ви.

Не всички имаме възможности за машина от 3000+ лв... А и както каза колегата, играта има проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде да пиша че понеже имам скъпа машина и за това всичко е върха? Няма значение машината, освен за графиката и красивите картинки. Мисълта ми беше че 50% от коментарите във тази и други игри е че все нещо не тръгва, нещо лагва, нещо не се инсталира както трябва. Как на другите 50% от хората им тръгва без проблем, независимо от хардуера им?  Онзи ден я инсталирах на компа на племенника, понеже я видя как я играя и ревна и той. Момчето е на 7 години и машината му е А6 6400К, рам 4 гига, видео 250Х. Извинявай но на тази машина върви със 20 фпс и е със графика от супер марио на слайдшоу, но пък детето се кефи, и независимо че машината е супер зле, се инсталира както е написано във описанието, и НЯМА никакви проблеми със играта. Мисълта ми е че ако имате проблем със забивания, грешки при стартиране, и зверски лаг, то това не е само до хардуера, но се дължи и на кофти конфигурирана машина, в това включвам скапана версия на уйндоуса ( 90% от него е нелегален, и има доста калпави копия из тракерите) неподходящи или стари драйвъри, непълни добавки като Висуал С++, Директ Х, Флашове и фраймуърк. Погледнете коментарите във най големият български тракер, да видите как половината имат проблеми а половината реват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не казвам голяма дума,ама повече от полвината от коментарите в тракерите под игрите са писани от лапета които не разбират грам от работа с компютър.Тук никой не се оплаква как има компютър от НАСА ама играта не му тръгва.Събота имаше патч който оправи бая неща,най-вероятно тази седмица ще има друг.
Още с 1вия ти коментар не успях да разбера каква ти е идеята и закакво пишеш изобщо.Няма смисал да се пълни темата с безсмислици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек, аз също нямах проблеми години наред с инсталиране на пиратски игри, но в един момент всичко се обърна. Както се хвалех като теб, че никога не съм имал проблеми, така се появиха игри с миньори и игри, кракнати от Сульо и Пульо. Сега ще ти кажа какъв е проблемът при мен. Когато се опитам да сменя настройките на картината от Very High  на High  примерно, при много от опциите играта иска някакъв рестарт, вероятно на крака. Появява се съобщение, което ми казва, че не е цифрово подписан и ала бала. Махам чавката и все едно не съм я махнал, на следващия път пак. Само че като се появи това съобщение, застава един черен екран и чака да отговоря. Обаче аз не виждам какво трябва да отговоря. Излизам на десктопа с ctrl+alt+del, избирам прозореца с въпроса, където ме пита дали да разреша файла или не, аз се опитвам да цъкна на "разреши" и в същото време отново се появява черния екран на играта, без да е направен избора ми. Опитвам с alt+tab,  съащта работа. просто нямам достъп до тоя прозорец и единствената ми опция е да не разреша файла. така играта спира. Хванах му цаката, като насляпо след като съм се опитал да отворя прозореца, избирам със стрелките правилния отговор.  Е това е то кракнатата игра - проблеми. И ако някой не знае тия неща, ето ти ввъпрос, защо играта крашва. Тя не крашва, а просто пита, дали да разреши крака, който антивирусната открива като malware. И  ако наистина е така, познай кой печели на твой гръб и дали винаги успяваш да играеш тая игра с възможностите на хардуера или някой копае заедно с теб :)  Но това в частност за тая игра. При много други игри краковете са гадни или по-точно защитите на игрите са добри и водят до тия крашвания на играта. Излизат нови кракове, уж се оправят, но се появява ъпдейт на играта и пак :) Е, това е то да се опитваш да играеш безплатно. Навремето не бе така, защото и защитите бяха по-прости. Например не се изискваше инсталиране на разни допълнителни програми към играта, които те свързват онлайн и които главно правят проблеми, особено ако имаш стари версии на тия програми. Не те пуска и това е. Нещата се задълбочиха с Win 7,  докато при XP  проблеми почти липсват, поне за игрите навремето, които вървяха и на XP.  МНого от игрите поради тия причини не искат и да се записват на хард диска и все едно почваш отначало при всяко стартиране. И проблемът е точно в инсталирането на стар Games for Windows примерно или някоя подобна изгъзица. В много случаи, ако имаш стари версии на играта или игри, от същия производител, се получават подобни фалове и колкото повече се опитваш да оправиш нещата, толкова само преинсталация на Windows  ги оправя.  Та такива ми ти работи за кракнатите игри. Лично  аз няма да играя GTA 5, но я инсталирах от любопитство, докъде може да се справи хардуера ми и едстествено да разбера как върви с даден хардуер, защото точно това ме интересува, а не самата игра, която за мен като картина е добра, но като игра не. Просто не обичам тоя жанр, където аз съм лошия. Предпочитам да съм на страната на добрите. 

Някъде да пиша че понеже имам скъпа машина и за това всичко е върха? Няма значение машината, освен за графиката и красивите картинки. Мисълта ми беше че 50% от коментарите във тази и други игри е че все нещо не тръгва, нещо лагва, нещо не се инсталира както трябва. Как на другите 50% от хората им тръгва без проблем, независимо от хардуера им?  Онзи ден я инсталирах на компа на племенника, понеже я видя как я играя и ревна и той. Момчето е на 7 години и машината му е А6 6400К, рам 4 гига, видео 250Х. Извинявай но на тази машина върви със 20 фпс и е със графика от супер марио на слайдшоу, но пък детето се кефи, и независимо че машината е супер зле, се инсталира както е написано във описанието, и НЯМА никакви проблеми със играта. Мисълта ми е че ако имате проблем със забивания, грешки при стартиране, и зверски лаг, то това не е само до хардуера, но се дължи и на кофти конфигурирана машина, в това включвам скапана версия на уйндоуса ( 90% от него е нелегален, и има доста калпави копия из тракерите) неподходящи или стари драйвъри, непълни добавки като Висуал С++, Директ Х, Флашове и фраймуърк. Погледнете коментарите във най големият български тракер, да видите как половината имат проблеми а половината реват.

Ами то никой няма да пише, ако няма проблем ;) Аз пиша, щото самата игра не ме интересува, а хардуера, с който върви тая игра. Друг пише, щото иска да играе, ама не може. А тоя дето играе сега, няма време да пише коментари   ;)

ПП: Сетих се за един мой проблем с кракната игра, откъдето като че ли почнаха проблемите и с други игри. NFS The Run. Стигам до едно място, някъде в разгра на играта, тярбва да мина отнякъде и краш. Пробвам няколко дена какво ли не, краш. Писах из форумите и хората ми казаха какво да правя, което не правя както трябва. А именно да мина по определен начин. Е, нормално ли е това за една игра, да крашва, ако сгафиш? Не знам как върви оригиналната, мислех да си я купя при намаленията, но си купих други игри. Може би и нея ще си купя за колекцията някога, когато я пуснат по 2-3 лева, но ето ти един пример, как кракната игра не върви и крашва. И то при мен, дето години наред твърдях, че игрите си вървят перфектно на моята система. Вървят, докато и аз не се сблъскам с подобни неща. Или сега се сещам за един мод на STALKER. Всъщност, досега нито един мод не съм успял да изиграя точно заради краш на играта, но в случая ставаше въпрос за друго. Играта може да ползва максимум 2 GB RAM и когато се опита повече, краш. Точно на едно място. Е и, какво бе решението? Ами крак с нов оригинален пач. Значи тук точно крака е виновен, който не се съобразява с различния хардуер и различните ОС.  Преди време се зарибих по СТАЛКЕР. Почнах от първата игра, но след като достигнах края, реших да играя и другите две. На COP  вече бях убит от крашове. Купих си веднага играта на диск, изиграх си я без нито едно крашване на системата и това е!

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък имам артефакти със видеото от подписа ми, също така чета, че и други хора също имат проблеми с тези карти. Дано по-бързо пуснат патч.

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък имам артефакти със видеото от подписа ми, също така чета, че и други хора също имат проблеми с тези карти. Дано по-бързо пуснат патч.

И с r9 290X  чета, че имат проблеми със сенките при максимални детайли. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали уж се говореше че новите драйвъри на АМД били специално пуснати заради тази игра, с тях няма ли подобрение? Мен пък друго ми е интересно, гледам че доста хора коментират че при вдигане на детайлите и графиката според играта ти трябва яко рам на видеокартата, например на макс детайли ти дава че заема 3.5 гига памет на картата, а играта си върви и на карта с по малко памет. А чета че доста хора пишат че си били клоквали процесорите и видеото заради играта и тогава почвало да им крашва, като махнели клока и се оправяло. Иначе играта товари доволно процесора.

Редактирано от COBRA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В началото крашваше доста, даже като сменях видео настройките, пач-а го оправи това и сега крашва доста по-рядко. Върви ми със 70-100 fps, като заема 3.2/3.5 GB VRAM. Повечето неща са ми на макс, без АА-а. Тия дни яко хейстове правихме, минахме всички без последния, бая е труден. Ако някой търси с кого да играе, може да ме добави - LPYT420 (40 ниво съм)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bildera_ можеш ли да ми обясниш как да активирам DSR в gta v ?

Отиваш в настройката на драйверите - Global settings. Активираш всички режими на DSR, като отмяташ чавките:

2015-04-20_225741.jpg

От долната опция може да си настроиш филтъра - от рязака картина до размазана картина. Стандартно е на 33% и мен ме удовлетворява:

2015-04-20_225852.jpg

След това в играта избираш желаната резолюция. Това важи за всички игри, които ще може да играеш с DSR. Е, почти всички, защото някои по-стари и по-калпаво написани не поддържат DSR. Но са много малко.

Обаче с тая GTX660  не знам к акъв DSR  ще ползваш, освен ако не намалиш доста детайлите. 

Нали уж се говореше че новите драйвъри на АМД били специално пуснати заради тази игра, с тях няма ли подобрение? Мен пък друго ми е интересно, гледам че доста хора коментират че при вдигане на детайлите и графиката според играта ти трябва яко рам на видеокартата, например на макс детайли ти дава че заема 3.5 гига памет на картата, а играта си върви и на карта с по малко памет. А чета че доста хора пишат че си били клоквали процесорите и видеото заради играта и тогава почвало да им крашва, като махнели клока и се оправяло. Иначе играта товари доволно процесора.

Ако прочетеш ревюто в линка, който дадох горе , ще разбереш защо NVIDIA  имат добри драйвери, а AMD  набързо скалъпени. Ще разбереш и за артефектите при R9 290X. NVIDIA от известно време имат специална група, която тества новите игри и дава препоръки за настройки. Ето тук. Има и други ръководства, не само за игри. За последно тестваха Dying Light  и изясниха много неща. Но също така има ръководства за Far Cry 4, AC и т.н.  Сигурен съм, че АМД ще подобрят нещата, но NVIDIA  винаги се заемат професионално, още преди да са ги оплюли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният ъпдейт оправи артефактите при мен. Заемам се да вдигна малко нивото в онла**а. Говорейки за което, какви неща освен краденето на коли, изпълняването на състезания и обирите има, които могат да се изпълняват в играта? 

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не успях да я подкарам.. изписа ми че играта изисквала повече колкото аз имам параметри и не тръгна :D Както и да е ще пия една студена вода и ще си ъпгрейдна компа..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният ъпдейт оправи артефактите при мен. Заемам се да вдигна малко нивото в онла**а. Говорейки за което, какви неща освен краденето на коли, изпълняването на състезания и обирите има, които могат да се изпълняват в играта? 

Около 10-15 детмач режима. Игра на тенис, голф. И изпълняването на мини мисиики между онлайн играчите във свободен режим без да напускат сървъра.

Примерно някой ти слага награда на главата и целия сървър търчи да те претрепа за да вземе парите. Има много онлайн игри където играете на отбори,

не че преди във gta4 не е имало отборни игри, но тук са на доста напреднало ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо съм потресен...
Две години я чакам тая игра да излезе за PC. Специално за нея си ъпгрейднах видеото и процесора. Хиляда пъти я отлагаха щото уж да направели "перфектен порт" и накрая дедовия. Лагва си и си лагва...всичко изчетох и какво ли не опитах...дори и уина си преинсталирах.   :speak:  :brick wall:   :angry22:  :crying10:  :shake_puter:  :help:

Параметрите ми са следните:
CPU AMD Phenom II X6 1090T 3.2 GHz
MB ASUS M4A87TD EVO
RAM 2x2GB DDR3 1333MHz
GPU Asus NVIDIA GeForce GTX 760 OC DirectCU II, 2048MB
HDD 500GB 7200 SEAGATE ST3500630AS 16MB Cache SATA II 
Има ли някой грамотен да ми каже що така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой пробвал ли е приложението iFruit и дали е съвместимо с пиратска версия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо съм потресен...

Две години я чакам тая игра да излезе за PC. Специално за нея си ъпгрейднах видеото и процесора. Хиляда пъти я отлагаха щото уж да направели "перфектен порт" и накрая дедовия. Лагва си и си лагва...всичко изчетох и какво ли не опитах...дори и уина си преинсталирах.   :speak:  :brick wall:   :angry22:  :crying10:  :shake_puter:  :help:

Параметрите ми са следните:

CPU AMD Phenom II X6 1090T 3.2 GHz

MB ASUS M4A87TD EVO

RAM 2x2GB DDR3 1333MHz

GPU Asus NVIDIA GeForce GTX 760 OC DirectCU II, 2048MB

HDD 500GB 7200 SEAGATE ST3500630AS 16MB Cache SATA II 

Има ли някой грамотен да ми каже що така?

лагва от нещо но не и от компа..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето начин как да минете мисийте на които играта крашва при смяна на героя.

Първата мисия:

Heist Blitz Play  или мисията която крашва при Gateway колата при смяна на героите. 

След като сте убили всички полицай метнете 3 пъти граната и се самоубийте така ще ви даде възможност да пропуснете мисията. Не губите нищо освен едно каране с Майкъл. 

Втората Мисия:

Caida Libre или мисията с самолета.

След като вземете документите от самолета с Тревор трябва да унищожите черния ван. Не меткайте гранити или други подобни по него а го унищожете с оръжие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Grand Theft Auto V PC Graphics & Performance Guide

Ето малко разнищване на играта. Не съм го чел все още, току що ми попадна. 

ПП: Почнах да чета, но хората пишат това, което писах по-горе. Хм. Понякога ми се отщява да чета ревюта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой иска да играем Wat4That в Steam и Social Club

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...