Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Grand Theft Auto V

Hibernate

Препоръчан отговор

Пичове искам да ви попитам като играя тоест като карам например , пред мен малко по-надалеко е някакси размазано , или по скоро нещо като мъгла ли незнам как да го кажа ? Това може ли да се премахне или си е от играта ? Видеото ми е  gtx 960 , един приятел е с r9 280-тка пък на него май не му е така размазано като гледам по-далече?

Редактирано от batista2443 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 234
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Пичове искам да ви попитам като играя тоест като карам например , пред мен малко по-надалеко е някакси размазано , или по скоро нещо като мъгла ли незнам как да го кажа ? Това може ли да се премахне или си е от играта ? Видеото ми е  gtx 960 , един приятел е с r9 280-тка пък на него май не му е така размазано като гледам по-далече?

На РС играта не съм я играл, но провери в настроийките дали има Blur и го махни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове искам да ви попитам като играя тоест като карам например , пред мен малко по-надалеко е някакси размазано , или по скоро нещо като мъгла ли незнам как да го кажа ? Това може ли да се премахне или си е от играта ? Видеото ми е  gtx 960 , един приятел е с r9 280-тка пък на него май не му е така размазано като гледам по-далече

Не знам какво имаш предвид, но пробвай да намалиш или премахнеш тия опции. Втората е за размазване когато се целиш. 

2015-05-21_161926.jpg

Нагоре в темата бях дал линк, който обяснява всяка опция за какво е и как влияе при игра на fps  и на картината. Ето го пак.

Предполагам точно Depth of field  ти е проблем или може би някоя друга опция. Прочети кое за какво е , виж снимките и прецени какво ти трябва и какво не. Ето каква може да бъде разликата:

2015-05-21_162615.jpg

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че каква е причината да не върви? Може би имаш предвид, дали играта ще работи и с DX12? Знае ли човек. Ако са сериозни играчи, ще предложат пач. Ако не са и дебнат само печалбата, няма да си правят изобщо труда.  Е по това ще се разберат сериозните разработчици и компании.  Няма абсолютно никаква причина която и да било игра, да не може да се подкара под Win 10. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта е много готина и според мен е доста по-добре оптимизирана от GTA 4 макар и доста по-тежка от нея.. Ето как върви на моята кошница... даже не вярвах че ще тръгне - 

(intel Celeron G1840 + Intel HD Graphics)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта е много готина и според мен е доста по-добре оптимизирана от GTA 4 макар и доста по-тежка от нея.. Ето как върви на моята кошница... даже не вярвах че ще тръгне - 

(intel Celeron G1840 + Intel HD Graphics)

А с колко fps  върви тая игра?

За оптимизацията не съм съгласен. При мен GTA 4  и GTA 5  вървят по един и същи начин. Всичко зависи от това, доколко ще натовариш процесора, че да не спъваш видеокартата. А в твоя случай няма как да спънеш видеото, защото е вградено и слабо. Макар че имах случаи с APU  процесор А4, който спъваше дори вграденото си видео. Направо не можех да повярвам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с колко fps  върви тая игра?

За оптимизацията не съм съгласен. При мен GTA 4  и GTA 5  вървят по един и същи начин. Всичко зависи от това, доколко ще натовариш процесора, че да не спъваш видеокартата. А в твоя случай няма как да спънеш видеото, защото е вградено и слабо. Макар че имах случаи с APU  процесор А4, който спъваше дори вграденото си видео. Направо не можех да повярвам. 

Ако не записвам кадрите са около 15-20-35 при минимална графика 800х600 и изключени сянки (за да се изключат сянките се редактира един файл в сейфовете, но не си спомням кой беше)... Имаше и моменти да падне на 10 когато бяха включени сянките, а те товарят адски много... На моменти циклеше здраво, защото рамта не достига (4гб рам + вграденото видео което си ползва от рамта до 1,5гб)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега попаднах на интересен тест, където се тестват няколко версии на GTA  с различни процесори и видеокарти на различни честоти. Ето линк.

Тоя тест показва,  за карта като r9 285 ,  i3 4370 на 3.8 GHz  не е достатъчен и дава голям спад в кадрите спрямо i5-4690К@3.5GHz. Или това са 44/47 фпс срещу 59/63 фпс, като първото число са минималните кадри, а второто средните. В същото време [email protected]  дава 53/56 фпс, тоест някъде по средата. При неклокнат процесор [email protected] GHz  резултатите са 50/53 фпс. 

Разгледайте и останалите резултати за останалите процесори и видеокарти със или без клок. По-горе дадох резултатите при клокната r9 285. При неклокната са по-зле естествено. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Хора, здравейте. Айде и аз да се включа в темата с един проблем. Оказа се, че някак сейфът ми се е повредил и сега не мога да си продължа Storyline-а.

Става въпрос за този автосейф: http://www.4shared.com/photo/Cd6JGUvtba/IMAG2762.html

Това са ми настройките: http://www.4shared.com/photo/WfOqb6Glba/IMAG2761.html

А това е когато се зареди сейфът: http://www.4shared.com/photo/14ywowYoce/IMAG2759.html

Играта се работи нормално. Другите сейфове се зареждат нормално и на нова игра всичко е наред.

Преинсталирах играта, но нямаше смисъл.

Може ли сейфът да се поправи, за да не загубя прогреса си.

Не разбирам от програмиране изобщо и затова питам по-разбиращите.

Моля, да не се коментира дали играта е оригинална или не. Смятам, че на всички е ясно... и не е там проблема.

Благодаря предварително!

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

8215977.jpg

VGA :  r7 265 dual-x 2gb 

CPU: FX-8300 - stock 3.3ghz

RAM: 4gb 1866mhz

PSU: Corsair CX 430w

Редактирано от Сирини (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Хора подкарах играта обаче не мога да играя Online. Инсталирвам Social Club-a,но не тръгва. Има я инсталирана,показва ми я в контролният панел,в инсталационната папка няма .exe файл с която да я подкарам. Дали е възможно заради Windows-a да е всичко. С Windows 10 съм. Помагайте моля ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора подкарах играта обаче не мога да играя Online. Инсталирвам Social Club-a,но не тръгва. Има я инсталирана,показва ми я в контролният панел,в инсталационната папка няма .exe файл с която да я подкарам. Дали е възможно заради Windows-a да е всичко. С Windows 10 съм. Помагайте моля ви.

Ако си с пиратска версия не се надявай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Някой подкарвал ли е GTA V на следната машина:

Intel core i3 3110m

Nvidia geforce 710m(2 GB DDR3)

8 GB RAM DDR3

И ако я е подкарвал някой моля да сподели!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси!До сега не бях попадал на този клип.Значи играта би трябвало да ми върви добре поне на медиум настройки.

Редактирано от COD (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е някаква измишльотина...тази видео карта е възможно най, най-слабата от серия 7хх на nVidia. За справка играта върви лошо при минимални визуални настройки на 740.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване