Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hibernate

Всичко за Grand Theft Auto V

Препоръчан отговор

Не искам да те ангажирвам, но все пак ако може да го направим със teamviewer ще съм ти благодарен (ако можеш разбира се)

Току що, Oscar D. Santana написа:

Еми не знам тогава, може тоя който е правил мода да е объркал директорията... на мен цялата ми GTA  е модната, като почнеш от текстури, коли, оръжия. Не съм имал такъв проблем до сега да не мога да намеря файловете. 

Не искам да те ангажирвам, но все пак ако може да го направим със teamviewer ще съм ти благодарен (ако можеш разбира се)

Аз я свалих от Замунда! GTA V Reloaded

Редактирано от stili1122 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, stili1122 написа:

Аз я свалих от Замунда! GTA V Reloaded

В момента точно не мога а и ти скайп нямаш аз на стената ли да обяснявам... има хиляди туторияли как се работи с OpenIV, аз така се научих да си слагам модове за точно 10 минути, не е сложно разгледай просто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Oscar D. Santana написа:

В момента точно не мога а и ти скайп нямаш аз на стената ли да обяснявам... има хиляди туторияли как се работи с OpenIV, аз така се научих да си слагам модове за точно 10 минути, не е сложно разгледай просто.

Аз мисля че разбрах,но проблемът е друг! Какво да направя като ги няма файловете, влизам във местоположението, а наименованието го няма и файловете са други!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет! Това ми е следващата тема за играта GTA V !

Не мога да инсталирам Script Hook, правя точно както е показано на клиповете, но като го сложа и ми излиза грешка, а после играта спира да работи.

Как да си сложа това Script Hook?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си избрах това http://www.lcpdfr.com/files/file/9510-gmc-savana-police-transport-model-wip/ 

http://imgur.com/x6KtPrv

Свалям файла и разархивирам 1.1.1.zip файла. 

http://imgur.com/o0wLgRG

Пускам OpenIV Grand Theft Auto V - Windows 

http://imgur.com/ff7t8Qp

Намирам файловете както е описано  installation: mods/x64e/levels/gta5/vehicles.rpf

http://imgur.com/h1J5nEX

Отгоре където пише "Редактирование" или "Edit" натискаме там, за да може да редактираме файловете. На търсачката пишем "policet" , за да ни намира файловете, за по удобство.

След което дърпаш изтеглените файлове в папката "files" директно в OpenIV, то автоматино ще ги замени.

http://imgur.com/KbfQnv3

Краен резултат 

http://imgur.com/Ez6BSry

Относно 

Then go to

If you wish to replace skins, replace the skin 'savana_sign_#' inside the .ytd

То се отнася за текстурата, ако решиш да и направиш промени, кликваш два пъти върху policet.ytd или policet+hi.ytd, вътре се намират всички негови текстури, сваляш ги, редактираш ги и ги слагаш обратно в където им е мястото.

Редактирано от Blue_Hulk
Не знам ка да постна снимки! Така че да бъде малка картина и потребителя като кликне върху снимката да се покаже голяма (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли с  това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е сайта http://www.dev-c.com/gtav/scripthookv/ теглиш файла и просто го поставяш в папката на играта, т.е. където ти е GTAV.exe... по елементарно не знам как да ти го обясня.

PS: съмият файл не е чийт, но това че може да се добавят други файлове към него които да са е друг въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми тръгне ли играта на лаптопа със тези параметри (по долу). Гледам системните изисквания  на играта и ги покривам, но не искам да мъча лаптопа и да ми прави проблеми. Кажете ми има ли вероятнос нещо да му стане на лаптопа и т.н.  Не съм запознат много. Моля ориентрайте ми и ми дайте съвет. 

ASUS F555LD-XO006D • CPU Intel Core i5-4210U Processor (3M Cache, up to 2.70 GHz, 15W) • LCD 15.6" HD LED (1366x768) anti-glare type • Memory 8 GB DDR3L 1600MHz, on-board, 1 slot free • VGA NVIDIA® Geforce® 820M (N15V-GM) 2GB • HDD 1 TB 5400rpm • Optical Drive Super-Multi DVD • Communications Integrated 802.11 b/g/n Built-in Bluetooth™ V4.0 10/100/1000 Base T • Expansion slots 3 -in-1 card reader ( SD/ SDHC/ SDXC) 1 x COMBO audio jack 1 x VGA port/Mini D-sub 15-pin for external monitor 2 x USB 3.0 port(s) 1 x USB 2.0 port 1 x RJ45 LAN Jack for LAN insert 1 x HDMI • Audio Built-in Speakers And Microphone SonicMaster • Camera VGA Web Camera • Battery 38WHrs, 2-cell Li-Polymer Battery pack • OS Free DOS • Dimension & Weight 38.2 x 25.6 x 2.58 cm (WxDxH) (w/ 2cell battery) • Weight 2.3 kg (with 2-cell battery) • Warranty 2-year limited global hardware warranty 1-year battery pack warranty

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слаб процесор и видеокарта на нивото на вградената та за тръгване ще но до там.

Системните изисквания ги покриваш само от към рам не и като видеокарта а мобилния I5 е по-зле от I3.

Като бонус имаш и бавен HDD. Охлаждането въобще няма да го обсъждам понеже всеки сам си решава дали да си пази вещите или не.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да си сложа индикатор в самата игра когато играя.Да ми изписва колко рам е заета,колко се товари процесора.Дали става да се сложи изобщо защото съм гледал клипове на които изписва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш на сайта им и там е последната версия. 

След това трябва да инсталираш MSI Afterburner  заедно с RivaTuner Statistics Server. Абе даваш next, next, next...до края, без да се притесняваш. После почва сложното. Стартираш MSI Afterburner. От настройките намираш тая страничка:

2015-12-23_200001.jpg

С чавка отмяташ тия данни, които искаш да се наблюдават, докато е пуснат MSI Afterburner. Допълнително имаш и поле in OSD,  което е точно да се показва по време на игра. За целта срещу желания показател се отмята квадратчето пред Show in "On-Screen Display". преди това може да се наложи да разрешиш мониторинга от страницата "General".Не се сещам, дали стандартно е разрешен.  След това следващата стъпка е да настроиш Riva Tuner Statistics Server, който винагио се стартира с програмата и се изключва единствено, когато изключиш MSI Afterburner. Това да знаеш, да не се чудиш защо иконката му стои в трея до часовника.  За същия тоя Riva Tuner Statistics Server  може да назначиш бързи клавиши за включване и изключване. Препоръчвам ти го, защото е по-лесно да го изключиш по време на игра, отколкото да излизаш от играта и да изключваш ръчно по друг начин. Та там също трябват настройки, за да се появи по време на игра:

2015-12-23_200756.jpg

Тук няма да обяснявам подробно кое за какво е, ако те интересува, ще го направя. Накратко, трябва Show On-Screen Display  да е "on", за да се виждат данните по време на игра. За същата тая функция както казах, може да назначиш бърз клавиш, само че от опциите на MSI Afterburner. Имаш опции за големината, вида и цвета на шрифта. Вляво може да добавиш ръчно профили на игри. Това е необходимо, ако примерно данните не се виждат или да кажем играта крашва при стартиране. Тогава си играеш с опциите Stealth mode  и Custom Direct3D support. За различните игри е различно. В редки случаи тоя сървър може да не работи коректно с някои игри, но с GTA 5  няма проблеми или ако има, трябва да се оправят с включване или изключване на някоя от тия опции или и двете. Може да възникне ситуация, при която играта се минимизира при стартиране на сървъра или се появява в прозорец. Тогава обикновено с alt+enter  връщаш играта на цял екран. Имаш и още една интересна опция - framerate limit, която може да се използва, ако примерно вертикалната ти синхронизация не работи добре при някоя игра. Тогава ограничаваш кадрите до 60, 61, 62...и доста често картината се заглажда с включена вертикална синхронизация. Това е накратко. Нашироко, трябва сам да проверяваш коя опция за какво е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам няколко въпроса относно играта Grand Theft Auto V за PC, на които се надявам да можете да ми отговорите:

1. Ще тръгне ли играта на следната компютърна конфигурация:

- Операционна система: Windows 10 Pro, 64-bit.
- Процесор: Intel Core i5-2320 at 3.00GHz.
- RAM памет: 4.00 GB (възнамерявам живот и здраве да добавя поне още 4GB в най-скоро време).
- Видеокарта: Palit GeForce GT 630, 1024MB собствена памет (DDR5) + 2047MB споделена RAM памет.

2. Ако си закупя играта на носител от магазина, на какъв носител ще е тя - DVD или BlueRay?

Предварително ви благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ще тръгне на някакви минимални настройки, не се наемам да кажа какви точно. Видеопаметта при това положение няма да е проблем, играта позволява дори при заета малко повече видеопамет според нея, да се играе без проблем. 

Досега като съм си купувал игра от магазина, винаги е идвала на DVD,  в най-лошия случай двуслойно. Виж, за GTA 5  не знам, би трябвало да го пише в информацията. Обаче аз ти препоръчвам да си вземеш цифрово копие. Дори в момента има намаление:

http://www.fast2play.bg/category/15836/grand-theft-auto-v-rockstar-digital-download-key/

Това е само CD key, Който трябва да активираш. Препоръчително е и да се подсигуриш срещу дублиран ключ, но може и да не го правиш. Досега не съм имал проблем с невалидни ключове от тоя сайт, а от там съм закупил досега 40 игри. Дори няколко  като pre-order  и не съм имал проблеми. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Костадин Колев написа:

Ще тръгне ли играта на следната компютърна конфигурация:

- Операционна система: Windows 10 Pro, 64-bit.
- Процесор: Intel Core i5-2320 at 3.00GHz.
- RAM памет: 4.00 GB (възнамерявам живот и здраве да добавя поне още 4GB в най-скоро време).
- Видеокарта: Palit GeForce GT 630, 1024MB собствена памет (DDR5) + 2047MB споделена RAM памет.

Минималните изисквания са :

MWEL3DD.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите.

Ще помисля по какъв начин да я купя. Но май първо за по-сигурно ще е добре да сложа още 4ГБ RAM, тъй като четох че при само 4ГБ RAM е по-вероятно да насича.

Знам че в Steam в момента има намаление. Преди няколко седмици пак имаше и тогава щях да си купя GTA IV за 12 лв. Но като тествах Steam клиента за Windows, той се оказа недостъпен за работа с екранни четци (това е важно за мен). Затова и сега се колебая за GTA V през къде да я купя. Предпочитам си физическия носител, като една от причините е че не ми се теглят над 60ГБ данни през интернет, но ще видим.

Още веднъж - благодаря за отговорите.

П.П.: Може би ви се струва странно, че човек ползващ помощни технически средства като екранен четец играе игри, но пуста слабост към тия игри... :) А и имам остатъчно зрение. То е достатъчно за да се оправям с менютата на игри като GTA IV и GTA V, но не и за работа в програми като Steam клиента за Windows. Горе-долу се оправям и с геймплея в самите игри като серията Grand Theft Auto. Та така ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Закупих си Grand Theft Auto V  от стийм и сега искам да сложа мод  - dodge charger 1969  от  ff7 (бързи и яростни 7). Моля ви да ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...