Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
end

HP Compac Presario CQ70-211M проблем.

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Въпросния лаптоп е с оригинален Windows Vista Basic SP1. Има дял за recover на OS. Проблемът е, че искам да инсталирам Windows 7 а по никакъв начин не мога да го накарам да зареди нещо различно от инсталираната Виста. В биоса глася да ми буутва от външна записвачка, след това с F9 ми излиза буут менюто, избирам записвачката и.. То просто си зарежда вистата.. Пробвах с Hiren - пак така. Мога да инсталирам седмицата при пусната Виста, но аз искам да форматирам целия хард и това не ме устройва.. 

Благодаря за вниманието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Въпросния лаптоп е с оригинален Windows Vista Basic SP1. Има дял за recover на OS. Проблемът е, че искам да инсталирам Windows 7 а по никакъв начин не мога да го накарам да зареди нещо различно от инсталираната Виста. В биоса глася да ми буутва от външна записвачка, след това с F9 ми излиза буут менюто, избирам записвачката и.. То просто си зарежда вистата.. Пробвах с Hiren - пак така. Мога да инсталирам седмицата при пусната Виста, но аз искам да форматирам целия хард и това не ме устройва.. 

Благодаря за вниманието!

Пробвайте чрез бутваща флашка дали ще се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.