Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Венцислав Проданов

Проблем с ботването

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния проблем ! При стартиране на Windols-a ми заражда само starting windows и тam си остава ! Пробвам да го преинсталирам и пак същото! Самсунг ми е лаптопа ! Пробвах да го поправя не става ! Под сафе мод започва да ми зареждa драйверите стига до някъде и спира ! Има ли някаква възможност да искарам го форматирам под ДОС но не мога да го намеря ! Стартира ми дирекно Уиндолса и спира ! Както казах нито repeir тръгва нито инсталация на нов Уиндолс :( Модела е Samsung NP300E5z 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следния проблем ! При стартиране на Windols-a ми заражда само starting windows и тam си остава ! Пробвам да го преинсталирам и пак същото! Самсунг ми е лаптопа ! Пробвах да го поправя не става ! Под сафе мод започва да ми зареждa драйверите стига до някъде и спира ! Има ли някаква възможност да искарам го форматирам под ДОС но не мога да го намеря ! Стартира ми дирекно Уиндолса и спира ! Както казах нито repeir тръгва нито инсталация на нов Уиндолс :( Модела е Samsung NP300E5z 

Ау толкова правописни грешки на едно място... :no-no:

Как искате да Ви се помогне, след като не уважавате собствения си език ? Поставете на мястото на колегите, които четейки остават с недоумение, и не схващат абсолютно нищо !

По темата:

Преинсталирайте машината на чисто, като по време на процеса форматирайте системния дял чрез вградения инструмент за форматиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие ако прочетете по внимателно ще разберете че НЕ МИ ТРЪГВА ИНСТАЛАЦИЯТА ! Стига до стартинг уиндолс и до там! Много добре знам как да го форматирам ама не ми зарежда и инсталационния диск дори! Под сеиф мод пак не тръгва! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие ако прочетете по внимателно ще разберете че НЕ МИ ТРЪГВА ИНСТАЛАЦИЯТА ! Стига до стартинг уиндолс и до там! Много добре знам как да го форматирам ама не ми зарежда и инсталационния диск дори! Под сеиф мод пак не тръгва! 

От биос задавате ли първото бутващо устройство ? А самото бутващо устройство сигурно ли е че е такова, и копието на ОС читаво ли е ? Ще ви помоля и да не пишете с главни букви защото се счита за викане ! :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери състоянието на твърдият диск със HD Tune.

Има го във хиренса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено че задавам бутващо устройство ! Не преинсталирам уиндолса ми за 1 път и да читав е ! Преди 2 седмици го прейсталирах ! Пребрах се вечерта и компа ми заби ! Дадох му "студен рестарт" и до там ! Тръгва да зарежда и спира ! Пробвах какво ли не и не става ! Изписва ми че има повреден файл ! Давам му да го поправи и ми зарежда черен екран и пак зацикля ! Стартирам го нормално и пак спира! Пускам го под сеиф мод и спира да зарежда на драйверите ! Стига винаги до Starting Windows и там си остава ! И при преинсталацията и при стартиране на стария уиндолс ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май проблема Ви е за вирусния раздел, щом се касае и за повредени файлове, зацикляния и т.н. От друга страна пък може и за хардуерен проблем да се касае както е предположил колегата преди мен - проверете S.M.A.R.T. статуса на твърдия диск, а също и направете тест за лоши сектори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли начин да отворя ДОС и от там да му дам формат ? Пиша от германия от 1 таблет и няма как да запиша диск на него :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли начин да отворя ДОС и от там да му дам формат ? Пиша от германия от 1 таблет и няма как да запиша диск на него :(

Свалете си Hiren's Boot CD и го запишете на външен носител. След това тествайте машината както вече Ви казахме с колегата. Формат на диска може да е временно решение, и ако има хардуерен проблем то едва ли би помогнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има програми за формат под DOS. Но и тях ще трябва да запишеш на диск и да бутнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига винаги до Starting Windows и там си остава ! И при преинсталацията и при стартиране на стария уиндолс ! 

При това положение много вероятно е да е дефектирал хард дискът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да тръгне нова инсталация, трябва да е зададено като първо устройството, от което ще се инсталира /CD, флашка/. Като чета темата, разбирам, че не бутва от CD-то, тогава пробвай с флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да тръгне нова инсталация, трябва да е зададено като първо устройството, от което ще се инсталира /CD, флашка/. Като чета темата, разбирам, че не бутва от CD-то, тогава пробвай с флашка.

Извинявай че не мога да се съглася.

Виж какво е писал във третият пост:

НЕ МИ ТРЪГВА ИНСТАЛАЦИЯТА ! Стига до стартинг уиндолс и до там!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като не е зададено правилно бутващо устройство, или въобще не е бутващо - резултата е същия. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема да няма "стартинг уиндоус", често се дължи на лоши кабели. Скоро правих една щайга и иде кабела на CD-то хич го нямаше и след смяната му, се тръгна всичко. Затова предложих флашката като вариант...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.