Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си купя USB OTG за нокиа ц7-00. Мога ли да свържа хъб с една флаш памет и мишка? Ако да от къде мога да купя такъв кабел? 

btw в Пловдив се намирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да си купя USB OTG за нокиа ц7-00. Мога ли да свържа хъб с една флаш памет и мишка? Ако да от къде мога да купя такъв кабел? 

btw в Пловдив се намирам.

Доколкото съм запознат този телефон няма ОС, следователно мишка едва ли ще можеш да ползваш. Пък след като телефона може да има интернет посредством карта на мобилен оператор, малко излишно е USB OTG...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този телефон има ОС, но е Symbian. Забрави за мишка. Но можеш да вържеш флашка.

USB OTG кабел NOKIA CA-157 .

А освен флашка друго може ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля (но не съм сигурен), че можеш и външен харддиск със собствено захранване. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А мога ли да си направя сам такъв кабел, ако имам "женското" usb? И трябва ли да свързвам някаква платка? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А мога ли да си направя сам такъв кабел, ако имам "женското" usb? И трябва ли да свързвам някаква платка? 

Много зависи от възможностите ти, аз сам си го направих, но ти трябват умения и импровизация да стане както трябва ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този телефон има ОС, но е Symbian. Забрави за мишка. Но можеш да вържеш флашка.

USB OTG кабел NOKIA CA-157 .

Пак си помисли :) Имам N8 със симбиан и мишка / флашка (до 32GB)  си вървят без проблем. Друг е въпроса, че с мишка е супер неудобно управлението на телфеона и няма смисъл от нея. Ако мислиш, че можеш да играеш игри с нея - не може. Мишката изпълнява само следното - ляво копче (докосване с пръст) | скрол (плъзване нагоре надолу) | дясно копче (отваря менюто)

Редактирано от rusimc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.