Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Лени Петрова

Как да избера нов лап топ

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам вероятно за вас един глупав въпрос но не разбирам много от самата конфигурация на компютрилап топи и тнт за това ще съм ви благодарна ако ми помогнете....

та въпросът ми е следния искам да си купя нов лап топ който става за нови игри (от сорта на пес 2013) и филми обаче незнам какво точно трябва да гледам ...смисъл какъв да е процесора,каква да видеокартата и тнт ще съм ви благодарна ако ми дадете някой насоки.

Предварително благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам вероятно за вас един глупав въпрос но не разбирам много от самата конфигурация на компютрилап топи и тнт за това ще съм ви благодарна ако ми помогнете....

та въпросът ми е следния искам да си купя нов лап топ който става за нови игри (от сорта на пес 2013) и филми обаче незнам какво точно трябва да гледам ...смисъл какъв да е процесора,каква да видеокартата и тнт ще съм ви благодарна ако ми дадете някой насоки.

Предварително благодаря :)

За да улесните колегите, посочете приблизителен бюджет който бихте отделила. Иначе не бих Ви посветвал да купувате преносима машина заради игри, най-малкото защото не са пригодени за такава цел, особено тези под средния клас.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да улесните колегите, посочете приблизителен бюджет който бихте отделила. Иначе не бих Ви посветвал да купувате преносима машина заради игри, най-малкото защото не са пригодени за такава цел, особено тези под средния клас.

Поздрави !

Мерси

бюджета е горе долу 800 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този бюджет трудно ще бъде да попаднете на качествена изработка, защото е доста под средния клас. Ето няколко примерни моделчета къде годни за ежедневни дейности, и някоя друга по-лека игрица:

Samsung Ativ Book 2

HP 250 С

Lenovo IdeaPad B590

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих добавил и тези модели към горните: Acer Aspire E1-531 NX.M51EX.037 и този ( ако ти се дава мъчничко отгоре за по-хубав процесор ): Lenovo B590 59-362000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е правилния лаптоп при този бюджет.

Според мен и това никак не е лошо решение: Asus X55C-SX028D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за 'Samsung Ativ Book 2' , успех с избора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.