Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам вероятно за вас един глупав въпрос но не разбирам много от самата конфигурация на компютрилап топи и тнт за това ще съм ви благодарна ако ми помогнете....

та въпросът ми е следния искам да си купя нов лап топ който става за нови игри (от сорта на пес 2013) и филми обаче незнам какво точно трябва да гледам ...смисъл какъв да е процесора,каква да видеокартата и тнт ще съм ви благодарна ако ми дадете някой насоки.

Предварително благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам вероятно за вас един глупав въпрос но не разбирам много от самата конфигурация на компютрилап топи и тнт за това ще съм ви благодарна ако ми помогнете....

та въпросът ми е следния искам да си купя нов лап топ който става за нови игри (от сорта на пес 2013) и филми обаче незнам какво точно трябва да гледам ...смисъл какъв да е процесора,каква да видеокартата и тнт ще съм ви благодарна ако ми дадете някой насоки.

Предварително благодаря :)

За да улесните колегите, посочете приблизителен бюджет който бихте отделила. Иначе не бих Ви посветвал да купувате преносима машина заради игри, най-малкото защото не са пригодени за такава цел, особено тези под средния клас.

Поздрави !

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да улесните колегите, посочете приблизителен бюджет който бихте отделила. Иначе не бих Ви посветвал да купувате преносима машина заради игри, най-малкото защото не са пригодени за такава цел, особено тези под средния клас.

Поздрави !

Мерси

бюджета е горе долу 800 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този бюджет трудно ще бъде да попаднете на качествена изработка, защото е доста под средния клас. Ето няколко примерни моделчета къде годни за ежедневни дейности, и някоя друга по-лека игрица:

Samsung Ativ Book 2

HP 250 С

Lenovo IdeaPad B590

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих добавил и тези модели към горните: Acer Aspire E1-531 NX.M51EX.037 и този ( ако ти се дава мъчничко отгоре за по-хубав процесор ): Lenovo B590 59-362000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е правилния лаптоп при този бюджет.

Според мен и това никак не е лошо решение: Asus X55C-SX028D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за 'Samsung Ativ Book 2' , успех с избора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.