Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ferdi_mruvkata

поддръжка на електрически котли ?

Препоръчан отговор

Здравейте,

От няколко месеца съм в нов апартамент, отоплението на който е локално осигурено от ел. котле.  Понеже не е пускано от 7-8 години ми се иска компетентно лице да го погледне, профилактика... да го пусна в негово присъствие и т.н.

Бихте ли ми препоръчали фирма която се занимава с ремонт и поддръжка на такава техника за София.

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте,

От няколко месеца съм в нов апартамент, отоплението на който е локално осигурено от ел. котле.  Понеже не е пускано от 7-8 години ми се иска компетентно лице да го погледне, профилактика... да го пусна в негово присъствие и т.н.

Бихте ли ми препоръчали фирма която се занимава с ремонт и поддръжка на такава техника.

Благодаря

Поне споменете от кой град сте, за да са ви полезни съветите от хората. Някой  ако ви препоръча фирма от Малко Търново, дали ще ви е изгодно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне споменете от кой град сте, за да са ви полезни съветите от хората. Някой  ако ви препоръча фирма от Малко Търново, дали ще ви е изгодно?

:shy11: корегирах се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.