Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
nasco_x

Kак да инсталирам windows 7 върху linux чрез usb?

Препоръчан отговор

Моля ви искам съвсем подробно и като на малоумен да ми обясните как да си сложа уин 7 на SUSE-линукс, почвам нова работа връчиха ми служебен лаптоп с линукс ,но ще работим на уин 7 среда и ни казаха да си го инсталираме :( аз имам юесби с уин 7 изчетох доста неща ,но никаде няма подробно и улеснено, не знам какво да правя, побърках се!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви искам съвсем подробно и като на малоумен да ми обясните как да си сложа уин 7 на SUSE-линукс, почвам нова работа връчиха ми служебен лаптоп с линукс ,но ще работим на уин 7 среда и ни казаха да си го инсталираме :( аз имам юесби с уин 7 изчетох доста неща ,но никаде няма подробно и улеснено, не знам какво да правя, побърках се!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пускате, три последователни теми.??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти имаш ли си напредстава какъв обем от информация е това което искаш.Най-добре извикай някой приятел,който с тебе да преинсталира и да ти обясни всяка стъпка за какво служи.

И друго:файловите системи са различни.Когато инсталираш Windows,където го инсталираш ще ти се затрие цялата информация която имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш Сусе-то да остане трябва да делнеш диска на още една партиция която ще е за Уиндоуса.После си инсталираш Уиндоус 7 на тази новосъздаден а прартиция.После бутваш от някокво живо сд и добавяш към  зареждащата програма Уиндоса,презаписваш mbr и си готов имаш dual-boot.Ако искаш обаче да махаш Линукса,бацалиш си диска със Уиндоуса и форм си правиш стандартната инсталация.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Aleksandar Dinov
      Момци как се инсталира игра на комп Doom 3изтеглих я и какво трябва да направя
    • от Gangosa
      Имам инсталирано това линукс дистро bl-Deuterium-i386_20170429.iso    879 мб.
      До сега се управях и добавях тая клавиатурна подредба , но сега не знам , защо не мога. Клавиатурата е марка 
      https://images.esellerpro.com/2131/I/512/69/KB-0325.jpg
      Искам тази подредба , като на снимката да сложа 
      https://i.imgur.com/vbhFihD.png

• от asdfj
      Здравейте! Имам лаптоп Lenovo G50 закупен с оргинален уиндоус 8 но го преинсталирах с 7цата.Сега отново искам да бъда на 8 обаче при инсталацията дава грешка.Тръгва логото и ми дава син екран с грешка с 2 уиндоуса пробвах и двата дават едно и също,тъй като не разбирам много се надявам някой да ми помогне и каква би била причината? Няма как да е несъвместим тъй като вече беше с 8 и вървеше идеално....,възможно ли е самия уиндоус да не е читав или пък моето записване също.При инсталиране на 7 нямам тези проблеми.И ако може препоръчайте ми кой уиндоус би бил подходящ за моя лаптоп последно пробвах с 8 про където изписва грешка.
      Благодаря ви !
    • от v.georgiev9931
      Здравейте, имам проблем с инсталирането на новия ми лаптоп Acer aspire a15. Когато се пробвам да намеря флашката в boot manager не мога да я намеря. Лаптопа е нов флашката е 3.0 и порта също, пробвах с друга флашка, но пак не  става. Помагайте, ако някой знае нещо . Благодаря предварително!  

• от xXx*Triple*xXx
      И така добър вечер Отново имам проблем и ми е нужна вашата помощ надявам се да ми помогнете ако знаете нещо по въпроса И така преди малко си инсталирах антивирусна ESET версия 10 (която е последната в замунда) Отначало всичко наред инсталира се без проблем но когато дойде момента да се регистрира започна да си прави гавра с мене значи проблема е следния : където е реда за поставянето на регистрационния номер поставям номера и цъкам на Активиране След това изчаквам малко да провери дали кода е валиден и ми излиза едно съобщение в което пише : Неуспешно Активиране
      Няма достъп до сървъра за активиране Тази грешка вероятно е причинена от : Връзка с интернет - проверете дали имате достъп до други уеб сайтове
      Сървъра за активиране - опитайте да активирате отново по късно
      Опитах с друг код в началото помислих,че нещо кода съм сгрешил ама не става и не става всичкото кодове из коментарите пробвах и всеки път ми излиза тази грешка Интернета си е наред отваря си други страници не е от него ... Изчаках няколко пъти по 5 минути и отново цъкнах на активиране ама пак не става ... Пробвах с рестартиране на компа с рестартиране на интернета но без ефект ... Някой ако знае нещо с което може да ми бъде полезен нека да драсне някой коментар
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.