Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Мисля да обявя за продажба компютъра си вместо да му правя ъпгрейд, но не съм ориентиран каква цена да му обявя.Моля дайте ми съвет за някаква реална цена, която да искам за следната конфигурация:

- MB - QDI Platinix 2E / s478, i845E, FSB400/533 MHz, 6 CH Audio, Ultra ATA100, DDR266, 6 PCI, 1 AGP4x, 6 USB/ (http://www.qdigrp.com/qdisite/eng/products/PlatiniX2e.htm)

- CPU - Intel Celeron 1700 MHz

- RAM - 512 DDR

- HDD - 80 GB Seagate 7200 rpm, 2 MB

- VC - ATI Radeon 9200 128 MB, TVOut

- TV Tuner Chronos + FM + Remote control

- CD-RW NEC 3510

- DVD-RW NEC3550

- FDD

- LAN Card

- Rack for HDD

- Захраннето не е марково - 350 W.

Конфигурацията е на около 3 год. и няма компоненти с дефекти.

Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

~ 350 лв ако е за човек. Даже по-малко.

На фирма не го оставяй ...

п.с. Това е супер машинка (ако изключим геймплея е невероятна) и по-добре се откажи от игричките вместо да го сменяш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
~ 350 лв ако е за човек. Даже по-малко.

На фирма не го оставяй ...

п.с. Това е супер машинка (ако изключим геймплея е невероятна) и по-добре се откажи от игричките вместо да го сменяш.

Благодаря за съвета,STEADY! Наистина ще бъде разумно РС-то да ми послужи още известно време и после да излезе в заслужена пенсия. А пък що се отнася до игрите, само в началото много рядко убивах малко време с игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! Мисля да обявя за продажба компютъра си вместо да му правя ъпгрейд, но не съм ориентиран каква цена да му обявя.Моля дайте ми съвет за някаква реална цена, която да искам за следната конфигурация:

- MB - QDI Platinix 2E / s478, i845E, FSB400/533 MHz, 6 CH Audio, Ultra ATA100, DDR266, 6 PCI, 1 AGP4x, 6 USB/ (http://www.qdigrp.com/qdisite/eng/products/PlatiniX2e.htm)

- CPU - Intel Celeron 1700 MHz

- RAM - 512 DDR

- HDD - 80 GB Seagate 7200 rpm, 2 MB

- VC - ATI Radeon 9200 128 MB, TVOut

- TV Tuner Chronos + FM + Remote control

- CD-RW NEC 3510

- DVD-RW NEC3550

- FDD

- LAN Card

- Rack for HDD

- Захраннето не е марково - 350 W.

Конфигурацията е на около 3 год. и няма компоненти с дефекти.

Предварително благодаря!

Верен мой проятел преди месец брой 400лв за подобна машина втора ръка.Извади DVD-RW NEC3550, Rack for HDD и TV Tuner Chronos + FM + Remote control, и прибави 21' монитор NEC.RAM - 256 DDR при него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.