Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

tanq 94

проблем със ibook G3

Препоръчан отговор

здравейте на всички имам проблем със следния лаптоп apple ibook G 3 -със следните параметри 

процесор- 500 mh -рам 384 mb - видео карта 8 mb -хард диск 10 gb 

проблема е следния лаптопа беше със mac os x 10.2.8 и го исползвах за сърфиране във нета и за параметрите си беше много бърз работеше без забележки !

но преди месец започна да прави ядове както си работи и прекъсва интернета използвам флашка за мобилен интернет на VIVAKOM модел HUAWEI E 3131 звънях на оператор казаха ми че не могат да ми помогнат и за това го занесох на сервиз след като си го взех ми бяха сменили OS-TA и във момента е със MAC OS X 10.1 и сега вече имам много по лош проблем проблема е че когато вкарам флашката въобще не я показва никъде а преди излизаше на десктопа но когато вкарам флашка примерно със музика и филми ми излиза като преди на десктопа и сия отваря проблема е само със флашката за интернета нея я няма никъде  искам да попитам може ли този лаптоп да работи със по нова OS примерно MAC OS X tiger 10.4.6 като се има в предвид че самата ос е 4.40 GB а харда е 10 GB отделно параметрите на лаптопа незнам дали стават !!!ако някой знае някоя програма или драйвер моля да помогне 

МНОГО ВИ МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ  БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3G модем не значи "флашка"! Най-добре пишете на поддръжката на Apple - би трябвало да могат да помогнат, колкото и да е стар компютърът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mac OS X 10.4.6 Tiger (PPC)
Публикувано изображениеГод выпуска: 2006
Версия: 10.4.6
РазработчикApple
Платформа: Компьютеры Apple Macintoch
Язык интерфейса: мультиязычный
Системные требования:
Компьютер Macintosh с процессором PowerPC G3, G4 или G5
Встроенный интерфейс FireWire
256Мб памяти
3Гб доступного пространства на жестком диске (4Гб, если вы устанавливаете средства разработки)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3G модем не значи "флашка"! Най-добре пишете на поддръжката на Apple - би трябвало да могат да помогнат, колкото и да е стар компютърът.

Тази Операционна система не се поддържа от години :). И можеби е крайно време да смениш лаптопа, аз разкарах моя PowerBook G4 ot 2005-та година още през 2008 :) и от тогава не ползвам ябълки, а само ги ям :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази Операционна система не се поддържа от години :). И можеби е крайно време да смениш лаптопа, аз разкарах моя PowerBook G4 ot 2005-та година още през 2008 :) и от тогава не ползвам ябълки, а само ги ям :).

Не съм аз авторът на темата, но и аз не ползвам ябълки, нямам и намерение да ползвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.