Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vicid

Проблем с драйвери на кабел

Препоръчан отговор

Имам усб кабел като го включа в компа и в устройството компа не открива нов хардуер а устройството разбира че е свързано защо таКа? Има ли програма  за тестване на усб кабел? с win7 съм 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А задния край на кабела къде си го пъхнала? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Имам усб кабел като го включа в компа и в устройството..."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даваш десен бутон върху "Мy computer" избираш " Рroperties", след това "hardware " и избираш "device manager". Ще се появят всички инсталирани устройства.Гледаш дали има жълти знаци пред някое от устройствата.Ако има, значи няма инсталирани драйвери за даденото устройство.Маркираш проблемното устройство и даваш "Актуализиране на драйвера".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Което устройство е? Ама научете се да си задавате правилно въпросите и да давате нужните сведения. Някои Plug&Play устройства си имат достатъчно добра поддръжка с наличните в операционната система драйвери, други устройства си искат да се инсталират драйверите от диска, който идва в кутията им или по-нови такива, дръпнати от сайта на производителя.

П.П. Да ни осведомите и за операционната система с която работи Вашата машина, също е нужно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задния край го включвам в ел инвалидна количка.

Даваш десен бутон върху "Мy computer" избираш " Рroperties", след това "hardware " и избираш "device manager". Ще се появят всички инсталирани устройства.Гледаш дали има жълти знаци пред някое от устройствата.Ако има, значи няма инсталирани драйвери за даденото устройство.Маркираш проблемното устройство и даваш "Актуализиране на драйвера".

И това го правия излизат ми жълти знаци  и давам на обновяване на драйвера. И след това давам търсене на драйвери от нета 

и нищо не открива. Изтеглих тези драйвери https://skydrive.live.com/?cid=5e5d28394c651343&id=5E5D28394C651343%21157&authkey=!ACMYx3byHJkk7tQ пробвах по ръчния начин и пак не стана.

Кабела не е оригинален и нямам драйвери за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това го правия излизат ми жълти знаци  и давам на обновяване на драйвера. И след това давам търсене на драйвери от нета 

и нищо не открива. Изтеглих тези драйвери https://skydrive.live.com/?cid=5e5d28394c651343&id=5E5D28394C651343%21157&authkey=!ACMYx3byHJkk7tQ пробвах по ръчния начин и пак не стана.

Няма такова животно - "Драйвери за кабел"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е с цел зареждане на акумулатора, макар да би трябвало да си има вариант и през обикновената електрическа мрежа, което би направило зареждането доста по-бързо...Принципно има няколко обособени за тази цел(за зареждане) USB букси, не всички такива на дънната платка са изведени с тази цел и, ако това е целта нямам идея, за какви драйвери говорите?

Ако искате да манипулирате софтуера или фирмуера на количката, ако количката има електроника, която да позволява това да стане по този начин, а не изисква програматор...Честно казано, по-добре си викнете техник специалист. Не мисля че можете да се справите с такава задача, каквато и помощ да Ви окажем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е с цел зареждане. А за диагностика в бг няма техник специалист които да се занимава с това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.